The Body Shop Kosovo

Wild Pine Body Scrub

PËR LËKUR TË THATË

AROMË PISHE E EGËR

Wild Pine Body Scrub

PËR LËKUR TË THATË

AROMË PISHE E EGËR

0/5
0 Mendime

Krijoni rrugën për lëkurën më të lëmuar dhe aromën më të freskët me skrabin tonë të ri të trupit me aromë pishe të egër.

Me aromën natyrale, qartësuese të vajit esencial të pishës – aromë e cila njihet për efektet e saj ngritëse – ky skrab trupi me sheqer është bërë me përbërës 90% me origjinë natyrale. Gjithashtu i pasuruar me aroma mente dhe dru sandali, ky produkt do të ndihmojë në largimin e qelizave të vdekura të lëkurës, duke e lënë lëkurën tuaj më të butë.

Paketimi është bërë me plastikë 100% të ricikluar*, duke përfshirë plastiken e ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit jashtë rrugëve të Indisë. Ju gjithashtu mund të ricikloni paketimin**. *përjashton kapakun **Aty ku lejojnë objektet lokale, përjashtohen etiketat.

 • Pastrim të trupit
 • Për lëkurë të thatë
 • Skrab i pasur me sheqer
 • E lë lëkurën më të butë dhe më të lëmuar
 • 90% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

 1. Lëmoni mbi lëkurë të thatë ose të lagur me lëvizje rrethore.
 2. Pastroni butësisht trupin e bukur, veçanërisht ato bërryla, gjunjë dhe këmbë të prirura për tharje.
 3. Shpërlajeni për t’u ndjerë seriozisht e lëmuar dhe e butë si mëndafshë.
 4. Lëkura juaj tani është zbutur dhe gati për t’u ushqyer me lagështi me Gjalpin tonë të trupit me pishë të egër ose locion me vaj pishe të egër.

Si përdoret

 1. Lëmoni mbi lëkurë të thatë ose të lagur me lëvizje rrethore.
 2. Pastroni butësisht trupin e bukur, veçanërisht ato bërryla, gjunjë dhe këmbë të prirura për tharje.
 3. Shpërlajeni për t’u ndjerë seriozisht e lëmuar dhe e butë si mëndafshë.
 4. Lëkura juaj tani është zbutur dhe gati për t’u ushqyer me lagështi me Gjalpin tonë të trupit me pishë të egër ose locion me vaj pishe të egër.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Wild Pine Body Scrub

Sodium Chloride, Sodium Laureth Sulfate, Sucrose, Aqua/Water/ Eau, Propanediol, Parfum/Fragrance, Glycerin, Polyglyceryl-3 Distearate, Caprylyl Glycol, Cocos Nucifera Shell Powder/Cocos Nucifera (Coconut) Shell Powder, Phenoxyethanol, Mangifera Indica Seed Oil/Mangifera Indica (Mango) Seed Oil, Coumarin, Citric Acid, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glyceryl Stearate Citrate, Limonene, Cinnamal, Linalool.

My Review for Wild Pine Body Scrub

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.