The Body Shop Kosovo

Spiced Orange Body Scrub

PËR LËKUR TË THATË

VEGAN

Spiced Orange Body Scrub

PËR LËKUR TË THATË

VEGAN

0/5
0 Mendime

Thuaj “mirupafshim thatësi, përshëndetje lëkurë më e butë” pasi qe te provoni Scrub-in tonë të ri të trupit Spiced Orange. Ky eksfoliues trupi me sheqer të trashë është i pasuruar me vajra esencialë të lëvozhgës së portokallit dhe i bërë me 89% përbërës me origjinë natyrale. I certifikuar nga The Vegan Society, ky scrub do të ndihmojë në eksfolimin e lëkurës tuaj, duke e lënë trupin tuaj të ndjehet i butë dhe me erë portokalli, vanilje dhe kanelle festive.

I përsosur për lëkurën e thatë, ky skrab i pasur do të largojë qelizat e vdekura të lëkurës, duke e lënë lëkurën tuaj të ndjehet më e butë. Kutia është bërë me plastikë 100% të ricikluar*, duke përfshirë plastiken e ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit jashtë rrugëve të Indisë. Ricikloni paktimin** për t’i treguar planetit tuaj pak dashuri. *Përjashtohet kapakun dhe etiketa.

 • Pastrim të trupit
 • Për lëkurë të thatë
 • Skrab i pasur me sheqer
 • E lë lëkurën të ndjehet më e butë dhe më e lëmuar
 • 89% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

 1. Lëmoni mbi lëkurë të thatë ose të lagur me lëvizje rrethore.
 2. Pastroni butësisht trupin tuaj te bukur, veçanërisht bërrylat, gjunjët dhe këmbët te cilat jane të prirura për thatesi.
 3. Shpërlajeni.
 4. Lëkura juaj tani do të zbutet dhe do të jetë gati për t’u hidratuar me gjalpin tonë të pasur të trupit Spiced Orange.

Si përdoret

 1. Lëmoni mbi lëkurë të thatë ose të lagur me lëvizje rrethore.
 2. Pastroni butësisht trupin tuaj te bukur, veçanërisht bërrylat, gjunjët dhe këmbët te cilat jane të prirura për thatesi.
 3. Shpërlajeni.
 4. Lëkura juaj tani do të zbutet dhe do të jetë gati për t’u hidratuar me gjalpin tonë të pasur të trupit Spiced Orange.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Spiced Orange Body Scrub

Sodium Chloride, Sodium Laureth Sulfate, Sucrose, Aqua/Water/ Eau, Propanediol, Parfum/Fragrance, Glycerin, Polyglyceryl-3 Distearate, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Citrus Aurantium Dulcis Peel Powder/Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Powder, Limonene, Mangifera Indica Seed Oil/Mangifera Indica (Mango) Seed Oil, Citric Acid, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glyceryl Stearate Citrate, Eugenol, Linalool, Citral, Cinnamal, CI 19140/Yellow 5, CI 14700/Red 4.

My Review for Spiced Orange Body Scrub

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.