The Body Shop Kosovo

Winter Jasmine Soap

Winter Jasmine Soap

0/5
0 Mendime

Çfarë bën për mua? Merrni aromën e bukur të trupit me erë vërtet festive me Sapunin me Jasmin Dimri të edicionit tonë të veçantë. Lëreni lart. Pastroni butësisht lëkurën. Merrni atë aromë festive, freskuese dhe me lule dhe ndjehuni oh-so-Christmassy. Bërë me ekstrakt jasemini nga India, do t’ju lërë të ndiheni bukur, aromatikë dhe të freskët. Ky trajtim shkumues është dhurata e vogël e përsosur e Krishtlindjeve.

  • Edicion special për sapun duarsh dhe trupi
  • E lë lëkurën të ndihet e freskët dhe e pastër
  • Shkumon për pastrim të butë
  • Me bazë perimesh
  • Vegan
Clear

Si përdoret

Si ta përdor?
1. Shkumojeni.
2. Përhapeni mbi lëkurë të lagur.
3. Shpëlahuni.

Si përdoret

Si ta përdor?
1. Shkumojeni.
2. Përhapeni mbi lëkurë të lagur.
3. Shpëlahuni.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Winter Jasmine Soap

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Ujë, Glicerinë, Parfum / Aromë, Klorid Natriumi, Vaj Soje/ Glycine Soja, Benzil Salicilat, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Alkool Benzil, Acid Citrik, Linalool, Hidroksid Natriumi, Ekstrakt Lulesh Nyctanthes Arbor-Tristis, Fenoksietanol, Acid Benzoik, Acid Dehidroacetik, Etilheksilglicerinë, CI 77891 / Dioksid Titani, CI 77288 / Chromium Oxide Greens.

My Review for Winter Jasmine Soap

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.