The Body Shop Kosovo

Wild Pine Body Lotion-To-Oil

72 ORË HIDRATIM

KUJDESI PËR TRUP

VEGAN

Wild Pine Body Lotion-To-Oil

72 ORË HIDRATIM

KUJDESI PËR TRUP

VEGAN

0/5
0 Mendime

Trajtojeni trupin tuaj me një përvojë aromash hidratuese dhe gjallëruese me locionin tonë të ri me vaj pishe të egër. Lëmoni locionin tonë kremoz dhe shikoni teksa shndërrohet në një vaj që shkrihet në lëkurën tuaj.

E pasuruar me vajra esencialë të pishës dhe e bërë me 94% përbërës me origjinë natyrale, lëkura juaj do të ketë një ndjesi mëndafshi të butë dhe me erë pishe, nenexhiku dhe dru sandali. Duke siguruar deri në 72 orë lagështi për zbutjen e lëkurës, ky krem përzihet me gjalpë shea të Komunitetit Fair Trade nga Gana, ku tregtia jonë ka ndihmuar në sigurimin e pavarësimit të mbi 600 gra që nga viti 1994. Kur të keni përdorur të gjitha të mirat për zbutjen e lëkurës, mund ta ricikloni tubin*. *Aty ku lejojnë lehtësirat lokale, përjashtohet kapaku. Losion-në-vaj, për lëkurë normale në të thatë

 • Locion i lehtë që shndërrohet në vaj
 • E lë lëkurën të butë dhe të hidratuar me 72 orë hidratim
 • 94% përbërës me origjinë natyrale
 • Bërë me gjalpë shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Gana
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

 1. Shtrydhni një copë locion.
 2. Lëmoni lëkurën tuaj dhe shikoni se si shkrihet në një vaj të mëndafshtë.
 3. Jepini disa minuta për ta thithur përpara se të visheni.
 4. Të pëlqen aroma? Ndiqeni me Ujë Tualeti Wild Pine.

Si përdoret

 1. Shtrydhni një copë locion.
 2. Lëmoni lëkurën tuaj dhe shikoni se si shkrihet në një vaj të mëndafshtë.
 3. Jepini disa minuta për ta thithur përpara se të visheni.
 4. Të pëlqen aroma? Ndiqeni me Ujë Tualeti Wild Pine.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Wild Pine Body Lotion-To-Oil

Aqua/Water/Eau, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Behenyl Alcohol, Beheneth-25, Coco-Caprylate/Caprate, Butyrospermum Parkii Butter/ Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance, Caprylyl Glycol, Carbomer, Sodium Hydroxide, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Coumarin, Pinus Sylvestris Bud Extract, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

My Review for Wild Pine Body Lotion-To-Oil

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.