The Body Shop Kosovo

Spiced Orange Hand Balm

KUJDESI PËR DUAR

96 ORË HIDRATIM

VEGAN

Spiced Orange Hand Balm

KUJDESI PËR DUAR

96 ORË HIDRATIM

VEGAN

0/5
0 Mendime

Çanta juaj e dorës ka nevoje per kete hidratues, balsami ynë i duarve Spiced Orange ndihmon në hidratimin e pëllëmbëve, gishtave, thonjve dhe kutikulave tuaja. Shpëtoni duart tuaja nga ajri i ftohtë dhe i thatë me këtë balsam intensivisht të pasur, por jo të yndyrshëm, i bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale – duke përfshirë vajra esencialë të lëvozhgës së portokallit.

Shijoni aromën komode të vaniljes dhe kanellës, duke i mbajtur duart tuaja të hidratuara deri në 96 orë. I preferuari juaj për lëkurën e thatë deri në shumë të thatë, është pasuruar me gjalpë shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Gana, ku tregtia jonë ka ndihmuar në sigurimin e pavarësisë për mbi 600 gra që nga viti 1994.

Në një tub alumini me përmasa të përsosura që është i përshtatshëm për aktivitetet tuaja të përditshme ose udhëtimet, ky balsam do t’i mbajë duart tuaja të hidratuara gjatë gjithë ditës. Ne po prezantojmë tuba të rinj, krejtësisht të përsosur. Ato janë bërë nga alumini 100% i ricikluar që do të thotë se mund të vijnë me disa gërvishtje, por pjesa e brendshme do të jetë e sigurt dhe e shëndoshë. Ndryshe nga paketimi ynë i mëparshëm, ato janë gjithashtu të riciklueshme, me përjashtim të kapakut

 • Balsam duarsh
 • Për lëkurë të thatë në shumë të thatë
 • Formulë jo e yndyrshme, që përthithet shpejt
 • I bën duart më të buta dhe më të lëmuara me 96% përbërës me origjinë natyrale
 • Bërë me gjalpë shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Gana
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

 1. Shtrydhni në pëllëmbën tuaj një sasi balsami me madhësi sa një bizele.
 2. Masazhoni duart, thonjtë dhe veçanërisht kutikulat.
 3. Kaloni ditën tuaj me duar të buta të mëndafshta..

Si përdoret

 1. Shtrydhni në pëllëmbën tuaj një sasi balsami me madhësi sa një bizele.
 2. Masazhoni duart, thonjtë dhe veçanërisht kutikulat.
 3. Kaloni ditën tuaj me duar të buta të mëndafshta..
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Spiced Orange Hand Balm

Aqua/Water/Eau, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Triethyl Citrate, Glycerin, Polyglyceryl-3 Distearate, Cetearyl Alcohol, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Parfum/Fragrance, Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Phenoxyethanol, Dimethicone, Sesamum Indicum Seed Oil/Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Sodium Stearoyl Glutamate, Caprylyl Glycol, Limonene, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Water/Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Water, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum, Tocopherol, Citric Acid, Eugenol, Linalool, Citral, Cinnamal, CI 19140/Yellow 5, CI 14700/Red 4.

My Review for Spiced Orange Hand Balm

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.