The Body Shop Kosovo

Mango Body Yogurt

PËR LËKURË NORMALE DHE TË THATË

VEGAN

Mango Body Yogurt

PËR LËKURË NORMALE DHE TË THATË

VEGAN

0/5
0 Mendime

Formula juaj e preferuar në një paketim të re, është e çertifikuar nga The Vegan Society dhe e bërë me 92% përbërës të lëngut të mangos me origjinë natyrale. Jogurti ynë për lëkurë normale dhe të thatë për të lënë atë të ndjehen menjëherë më e butë, e lëmuar dhe hidratuar me lagështi 48orë. Madje i jep atij trupi të bukur një shkëlqim të bukur.

Pothuajse harruam. Jogueri ynë i trupit është i riciklueshëm dhe tani vjen në paktim 100% plastike të ricikluara, të cilat përfshijnë plastikën e ricikluar Community Fair Trade të mbledhur jashtë rrugëve të Bengaluru, Indi. Kjo do të thotë se mund ta duash planetin tënd sa herë që e do trupin tënd.

  • Hidratues i trupit
  • Perfekte për lëkurë normale dhe të thatë
  • Lëkurë e hidratuar me lagështi 48h
  • Erë e lëngshme si mango
  • Bërë me 92% përbërës me origjinë natyrore
  • Çertifikuar nga Shoqata Vegane
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Mango Body Yogurt

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Alcohol Denat., Butylene Glycol, Methylheptyl Isostearate, Polyglyceryl-3 Distearate, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Carbomer, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Caprylyl Glycol, Linalool, Isopropyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Limonene, Glyceryl Stearate Citrate, Mangifera Indica Juice/Mangifera Indica (Mango) Juice, Sodium Hyaluronate, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, CI 19140/Yellow 5, CI 15985/Yellow 6.

My Review for Mango Body Yogurt

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.