The Body Shop Kosovo

Love & Plums Body Yogurt

Love & Plums Body Yogurt

0/5
0 Mendime

Është sezoni perfekt për përkëdheljen festive me Jogurtin tonë nga Love & Plums.

Një aromë e Krishtlindjeve për një edicion të veçantë, hidratuesi ynë i shpejtë, i dashur për trupin është i pasuruar me ekstrakt kumbulle nga Turqia dhe nota të sherbetit të kumbullës, bozhureve dhe miskut ngushëllues. Kjo aromë e pasur, e ndritshme, me shije frutash dhe luleje është e garantuar për t’ju dhënë ndjenja festive.

Merrni një sasi të këtij kremi xhel të lehtë dhe aplikoni në të gjithë trupin. Përthithet menjëherë (edhe në lëkurë të lagur) dhe ju bën të ndiheni më të butë, më të lëmuar dhe të hidratuar me lagështi 48 orë.

Përveç ekstraktit të kumbullës, kjo surprizë e dashur për trupin është pasuruar edhe me gjalpë shea të punuar me dorë të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana dhe qumësht organik të bajames nga Spanja.

 • Krem hidratues për trupin
 • E përkryer për lëkurë normale deri në të thatë
 • 48 orë lagështi që absorbohet shpejt
 • Aromë e pasur, e ndritshme, me shije frutash dhe lulesh
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
 • I testuar dermatologjikisht

Komuniteti i Tregtisë të Drejtë Gjalpë Shea
Gjalpi Shea është ai gjalpi më i pasur, më kremoz që i ndihmon produktet tona të lyejnë lëkurën tuaj në dashuri dhe ushqim.

Komuniteti i Tregtisë të Drejtë Qumësht Organik dhe Vaj Bajame
Qumështi dhe vaji ynë i bajames, i dashur për lëkurën, është i pasur me vitaminë E, të rritur nga ‘Ekspertët tanë të Bajameve’ në Spanjë.

Clear

Si përdoret

 1. Merrni një sasi jogurt të trupit.
 2. Aplikoni në lëkurë të thatë ose të lagur me masë ose bujari.
 3. Ajo zhytet direkt, kështu që mos u shqetësoni për të pritur për t’u veshur pas aplikimit.
 4. Lëkura ndjehet e hidratuar, zbutur dhe relaksuar.
 5. Duajeni dhe hidratoni lëkurën tuaj një herë në ditë.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Love & Plums Body Yogurt

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Alcohol, Dimethicone, Butylene Glycol, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Carbomer, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxide, Linalool, Limonene, Sodium Hyaluronate, Citronellol, Benzyl Benzoate, Geraniol, Benzyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Prunus Domestica Fruit Extract, Xanthan Gum, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, CI 17200/Red 33, CI 42090/Blue 1.

My Review for Love & Plums Body Yogurt

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.