The Body Shop Kosovo

Joy & Jasmine Body Yogurt

Joy & Jasmine Body Yogurt

0/5
0 Mendime

Është sezoni për përkëdheljen festive me Jogurtin tonë Joy & Jasmine Body.

Një aromë festive e një edicioni të veçantë, hidratuesi ynë i gëzueshëm dhe me punë të shpejtë është pasuruar me ekstrakt jasemini nga India dhe nota me lule portokalli, trëndafili dhe jasemini sensual. Kjo aromë e freskët, e lehtë dhe me lule është e garantuar për t’ju dhënë ndjesinë e Krishtlindjeve.

Merrni një sasi të këtij kremi xhel të lehtë dhe lyeni në gjithë trupin tuaj të bukur. Përthithet menjëherë (edhe në lëkurë të lagur) dhe ju bën të ndiheni më të butë, më të lëmuar dhe të hidratuar me lagështi 48 orë.

Përveç ekstraktit të jaseminit, është i pasuruar edhe me gjalpë shea të punuar me dorë të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana dhe qumësht organik të bajames së Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Spanja.

Vendoseni këtë hidratues të dashur vegan në dhuratën e dikujt ose trajtojeni veten me pak dashuri dhe kujdes shtesë.

 • Krem hidratues i trupit
 • E përkryer për lëkurë normale deri në të thatë
 • 48 orë lagështi që absorbon shpejt
 • Dritë e freskët dhe aromë lulesh
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
 • I testuar dermatologjikisht

Komunitetit të Tregtisë së Drejtë Gjalpë Shea
Gjalpi Shea është gjalpi më i pasur, më kremoz që i ndihmon produktet tona të lyejnë lëkurën tuaj në dashuri dhe ushqim.

Komunitetit të Tregtisë së Drejtë Qumësht Organik dhe Vaj Bajame
Qumështi dhe vaji i bajames tonë i dashur për lëkurën janë të pasura me vitaminë E, të rritur nga ‘Ekspertët tanë të Bajameve’ në Spanjë.

Clear

Si përdoret

 1. Merrni një sasi jogurt të trupit.
 2. Aplikoni në lëkurë të thatë ose të lagur me masë ose bujari.
 3. Ajo zhytet direkt, kështu që mos u shqetësoni për të pritur për t’u veshur pas aplikimit.
 4. Lëkura ndjehet e hidratuar, zbutur dhe relaksuar.
 5. Duajeni dhe hidratoni lëkurën tuaj një herë në ditë.

Si përdoret

 1. Merrni një sasi jogurt të trupit.
 2. Aplikoni në lëkurë të thatë ose të lagur me masë ose bujari.
 3. Ajo zhytet direkt, kështu që mos u shqetësoni për të pritur për t’u veshur pas aplikimit.
 4. Lëkura ndjehet e hidratuar, zbutur dhe relaksuar.
 5. Duajeni dhe hidratoni lëkurën tuaj një herë në ditë.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Joy & Jasmine Body Yogurt

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Alcohol, Dimethicone, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Carbomer, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Parfum/Fragrance, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxide, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Sodium Hyaluronate, Nyctanthes Arbor-Tristis Flower Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Citric Acid, Xanthan Gum, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

My Review for Joy & Jasmine Body Yogurt

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.