The Body Shop Kosovo

Indian Night Jasmine Body Lotion

Aromë sensuale druri

Për femra

Vegan

Indian Night Jasmine Body Lotion

Aromë sensuale druri

Për femra

Vegan

0/5
0 Mendime

Ky krem hidratues i lehtë do të hidratojë dhe aromatizojë lëkurën tuaj me nota të gjetheve aromatike të manushaqes dhe jaseminit, duke u thelluar nga druri i pasur i sandalit.

  • Aromë e pasur, e ngrohtë
  • Hidratim i lehtë
  • Kombinojeni me produkte të tjerë në linjën ‘Natë Indiane’ me Jasemin për të shtuar aromën
Clear

Si përdoret

1. Masazhojeni në të gjithë trupin pas larjes.
2. Lërini të përthithet në lëkurë.

Si përdoret

1. Masazhojeni në të gjithë trupin pas larjes.
2. Lërini të përthithet në lëkurë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Indian Night Jasmine Body Lotion

Ujë (Tretës), Ethylhexyl Palmitate (Emolient), Ceteareth-20 (Agjent Emulsifikues), Glicerinë (Humektant), Vaj I Farës së palmës Babasu/Orbignya Oleifera(Emolient), Steareth-2 (Agjent Emulsifikues), Parfum / Aromë (Përbërës Aromatizues), Vaj i farës së Arrës Braziliane/ Bertholletia Excelsa ((Emolient), Fenoksietanol (Konservant), Kaprilil Glikol (humektant), Alkool Cetearyl (Agjent Emulsifikues), Dimetikon (Emolient), Gjalpë Parkii Butyrospermum / Gjalpë Shea (Agjent Zbutës i Lëkurës-Emolient) / C10-30 Alkil Acrylate Crosspolymer (Stabilizues / Modifikuesi i Viskozitetit), Hexyl Cinnamal (Përbërësi aromatizues), Linalool (Përbërës aromatizues), Alfa-Isomethyl Ionone (Përbërës aromatizues), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Hidroksid natriumi (pH) Hydroxycitronellal (Përbërës aromatizues), Benzil Salicilat (Përbërës aromatizues), Citronellol (Përbërësi aromatizues), Kumarin (Përbërës aromatizues), Ekstrakt lulesh Nyctanthes Arbor-tristis (Përbërës aromatizues), Acid limoni (Rregullues i pH), Acid Benzoik (Konservant), Acid Dehidroacetik (Konservant), Etilheksilglicerinë (Agjent Zbutës i Lëkurës).

My Review for Indian Night Jasmine Body Lotion

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.