The Body Shop Kosovo

Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss Body Cream

Aromë frutash

Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss Body Cream

Aromë frutash

0/5
0 Mendime

Trajtojeni lëkurën tuaj me kremin tonë të trupit të ëmbël dhe të butë si mëndafsh. I mbushur me ekstraktin e luleve të qershisë japoneze të mbledhur me dorë, dhe përpunuar në të ftohtë, si dhe notat e luleshtrydheve, bozhure rozë dhe qelibar, ky krem hidratues i pasur, e lë lëkurën vërtet të hidratuar dhe të freskët dhe me aromë të parezistueshme.

  • Krem hidratues për trupin
  • Teksturë që të fal kënaqësi
  • I mbushur me ekstraktin e luleve të qershisë japoneze dhe notat e luleshtrydheve, bozhureve dhe qelibarit
  • Me madhësi perfekte për të mbajtur lëkurën të hidratuar kudo ku udhëtoni
  • 100% vegjetarian
Clear

Si përdoret

Masazhojeni pa kursyer në lëkurë. Funksionon edhe më mirë direkt pas banjës ose dushit.

Si përdoret

Masazhojeni pa kursyer në lëkurë. Funksionon edhe më mirë direkt pas banjës ose dushit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss Body Cream

Ujë, Glicerinë, Vaj i Farave Babasu/Orbignya Oleifera, Gjalp Shea/Butyrospermum Parkii, Gjalp Kakaoje/ Theobroma Cacao, Vaj Ulliri /Olea Europaea, Coco-Caprylate / Caprate, Alkol Cetearyl, Vaji i Farave të Lulediellit/ Helianthus Annuus, Vaji i Farave të Susamit/ Sesamum Indicum, Parfum / Aromë, PEG-100 Stearate, Dyllë Bletësh / Cera Alba / Cire d abeille, Dimethicone, Fenoksietanol, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Tokoferol, Hexyl Cinnamal, Benzil Salicilat, Alkool Benzil, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal, Benzil Benzoat, Alpha-Isomethyl Ionone, Acid Citric, Ekstrakt I Lules së Qershisë Japoneze/ Prunus Serrulata, , Geraniol, Citrat Natriumi, Metabisulfit Natriumi, CI 14700/Red 4.

My Review for Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss Body Cream

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.