The Body Shop Kosovo

Wild Pine Bath Bomb

AROMË FRESKUESE

VEGAN

Wild Pine Bath Bomb

AROMË FRESKUESE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Shndërroni banjën tuaj në një përvojë aromash çliruese dhe gjallëruese me një nga bombat tona të banjës me pisha të egra.

Lidhuni me natyrën kur hidhni këtë bombë në banjën tuaj me avull dhe thithni aromën e thellë dhe freskuese të pishës, nenexhikut dhe drurit të sandalit. E çertifikuar nga The Vegan Society, kjo bombë banje është e pasuruar me vajra esencialë pishe, aroma e të cilave është e njohur për vetitë e tyre ngritëse dhe qartësuese.  Bombat tona të banjës vijnë në një kuti 100% të riciklueshme*.

  • Bombë për banjë
  • Për të gjitha llojet e lëkurës
  • Me aromë pishe, nenexhiku dhe dru sandali
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Wild Pine Bath Bomb

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Sodium Carbonate, Sodium Sulfate, Alcohol, Parfum/Fragrance, Aqua/Water/Eau, VP/VA Copolymer, Polysorbate 20, Glycerin, Isopropyl Myristate, Coumarin, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 61570/Acid Green 25, CI 19140/Yellow 5, CI 14700/Red 4, CI 42090/Blue 1.

My Review for Wild Pine Bath Bomb

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.