The Body Shop Kosovo

Warm Vanilla Bath Bomb

Warm Vanilla Bath Bomb

0/5
0 Mendime

Çfarë bën për mua? Bëni kohën tuaj në vaskë edhe më festive me edicionin tonë special Warm Vanilla Starry Bath Bomb. Kjo bombë argëtuese, gazuese, me ngjyra uji, është dhurata perfekte e Krishtlindjeve për ata që duan të zhyten dhe transformojnë banjën në parajsën e tyre private. Bërë me ekstrakt vanilje nga Madagaskar dhe pluhur organik aloe vera nga Komuniteti i Tregëtisë së Drejtë në Meksikë, ka një aromë të ngrohtë, të ëmbël dhe të butë të vaniljes që do të ndihmojë në rinovimin dhe ringjalljen e trupit dhe mendjes. Thjesht lëshoje në vaskë, rri duarkryq dhe thith ato ndjesi të mira. është mënyra perfekte për t’u çlodhur dhe pushuar këto Krishtlindje.

  • Bath bomb, edicion special
  • Shkumuese dhe freskuese
  • Ngjyrosni ujin tuaj të banjës
  • Aroma e Krishtlindjes
  • Vegan
Clear

Si përdoret

Si ta përdor?
1. Hapni çezmat dhe mbajeni poshtë ujit derisa të fillojë të digjet.
2. Lereni banjën tuaj të punojë magjinë e saj.
3. Futuni në vaskë, relaksohuni dhe lëreni shkumën festive të përthithet.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Warm Vanilla Bath Bomb

Bikarbonat natriumi, Acid citrik, Ujë, Parfum / Aromë, Betaine, Glicerinë, Kumarin, Salicilat Benzili, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Pluhur Lëngu Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Ekstrakt Frutash Vaniljeje/ Vanilla Planifolia, Sorbat Kaliumi, Benzoat Natriumi, CI 77891/ Dioksid Titani, CI 19140/Yellow 5, CI 14700/Red 4, CI 17200/Red 33, CI 42090/Blue 1.

My Review for Warm Vanilla Bath Bomb

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.