The Body Shop Kosovo

Spiced Orange Bath Bomb

Spiced Orange Bath Bomb

0/5
0 Mendime

Çfarë ka më mirë se një banjë e nxehtë në dimër? Një banjë e nxehtë me një nga bombat tona të banjës me ngjyrë portokalli me erëza. Bëni një spërkatje dhe lahuni me aromën ngushëlluese, festive të portokallit, vaniljes dhe kanellës kur hidhni këtë bombë në banjën tuaj me avull. I pasuruar me vajra esencialë të lëvozhgës së portokallit dhe i certifikuar nga The Vegan Society, ky i domosdoshëm sezonal i banjës do të shkumëzojë sapo të godasë sipërfaqen e ujit të ngrohtë. Bombat tona të banjës vijnë në një kuti 100% të riciklueshme*. *aty ku lejojnë objektet lokale.

  • Bombë për banjë
  • Për të gjitha llojet e lëkurës
  • Me aroma portokalli, vanilje dhe kanelle
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

  1. Mbushni banjën tuaj me ujë të ngrohtë.
  2. Hidhni bombën tuaj të banjës dhe prisni që të fillojë gazi.
  3. Relaksohuni teksa thithni aromat festive.
  4. Të pëlqen era? Thajeni lekuren dhe hidratojeni me Gjalpin e Trupit Spiced Orange.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Spiced Orange Bath Bomb

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Sodium Carbonate, Sodium Sulfate, Alcohol, Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, VP/VA Copolymer, Limonene, Polysorbate 20, Glycerin, Isopropyl Myristate, Eugenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 15510/Orange 4, CI 19140/Yellow 5, CI 14700/Red 4, CI 42090/Blue 1.

My Review for Spiced Orange Bath Bomb

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.