The Body Shop Kosovo

Pear Bath Blend

Për lëkurë të thatë

Aromë frutash

Pear Bath Blend

Për lëkurë të thatë

Aromë frutash

0/5
0 Mendime

Jepini një shtysë banjës tuaj me Përzierjet tona aromatike, të buta dhe frutore. Më shumë sesa banja juaj mesatare me flluska, ne kemi përzier fruta dhe perime të njohura për përmbajtjen e vitaminave dhe antioksidantëve. Përzierja jonë e Banjës me Dardhë lë lëkurën e thatë të ndjehet e hidratuar, e ushqyer dhe e qetësuar. Më e mira nga të gjitha, lë lëkurën tuaj të duket më e shëndetshme dhe aromatike si një dardhë e pjekur. Kujdesi për veten nuk ka patur ndonjëherë aromë më të mirë. Mbyllni derën, vendosni muzikë dhe shijojeni.

  • Dush me flluska kadifeje
  • Lëkura e thatë ndihet e hidratuar, e ushqyer dhe e qetësuar
  • Bërë me vitamina, antioksidantë dhe minerale
  • Testuar dermatologjikisht
  • Pasuruar me aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë të Drejtë nga Meksika dhe dardha me gunga të dorës së dytë
  • Bërë me 50% plastikë të ricikluar
  • 100% e riciklueshme

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Clear

Si përdoret

Ju zgjidhni. Fikni telefonin.
1. Bëni një banjë të nxehtë dhe derdhni rreth një të katërtën e shishes së Përzierjes së Banjës drejt nën ujin e rrjedhshëm.
2. Bëni një trazim të mirë me dorën tuaj dhe kënaquni.
3. Ose kërceni në dush dhe përdoreni si kremin tuaj të zakonshëm të dushit.

Si përdoret

Ju zgjidhni. Fikni telefonin.
1. Bëni një banjë të nxehtë dhe derdhni rreth një të katërtën e shishes së Përzierjes së Banjës drejt nën ujin e rrjedhshëm.
2. Bëni një trazim të mirë me dorën tuaj dhe kënaquni.
3. Ose kërceni në dush dhe përdoreni si kremin tuaj të zakonshëm të dushit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Pear Bath Blend

Ujë, Vaj Luledielli/ Helianthus annuus Seed Oil, Sodium Laureth Sulfate, Parfum / Aromë, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Vaj Susami/ Sesamum Indicum, Fenoksietanol, Gliceril Oleat, Benzoat Natriumi, Vaj Farash Kivi/ Actinidia Chinensis, Klorur Natriumi, Hidroksid Natriumi, Niacinamid, Pantenol, Caprylic/Capric Triglyceride, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Acid Citric, Pluhur Lëngu Gjetheje Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Ekstrakt Dardhe/ Pyrus Communis, Alkool Benzil, Denatonium Benzoate, Ekstrakt Brassica Oleracea Acephala, Tokoferol, Sorbat Kaliumi, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, CI 15985/Yellow 6, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

My Review for Pear Bath Blend

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.