The Body Shop Kosovo

Love & Plums Bath Bomb

Love & Plums Bath Bomb

0/5
0 Mendime

Shndërroni vaskën tuaj në një festë me bombën tonë nga linja Love & Plums në formë Ylli.

Një aromë e Krishtlindjeve e edicionit të veçantë, trajtimi ynë për relaksimin e vaskës është pasuruar me ekstrakt kumbulle nga Turqia, me aloe vera organike nga Meksika (Komuniteti i Tregtisë së Drejtë) dhe nota të sherbetit të kumbullës, bozhureve dhe miskut relaksues. Kjo aromë e pasur, e ndritshme dhe me shije frutash me lule është e garantuar t’ju ndihmojë të thithni dashurinë festive.

Thjesht hidhni këtë surprizë në formë ylli në ujë të ngrohtë, uluni dhe shijoni shkumën festive. Ngjyros ujërat e banjës dhe ka një erë të parezistueshme, si Krishtlindjet.

Me paketim kartoni të riciklueshëm 100%*, kjo është dhurata perfekte vegane e Krishtlindjeve për adhuruesit e banjës.

  • Bomba e banjës
  • Me gaz
  • Aromë e pasur, e ndritshme, me shije frutash dhe lulesh
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Komuniteti i Tregtisë së Drejtë Aloe Vera Organike
Ultra-butë dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për linjën tonë të ndjeshme të lëkurës. Burimi ynë vjen nga Meksika.

Clear

Si përdoret

  1. Hidheni në ujë të ngrohtë.
  2. Relaksohuni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Love & Plums Bath Bomb

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Sodium Carbonate, Sodium Sulfate, Alcohol, Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, VP/VA Copolymer, Polysorbate 20, Glycerin, PEG-8, Isopropyl Myristate, Linalool, Limonene, Citronellol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Prunus Domestica Fruit Extract, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 14700/Red 4, CI 17200/Red 33, CI 61570/Acid Green 25.

My Review for Love & Plums Bath Bomb

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.