The Body Shop Kosovo

Winter Jasmine Bath Bomb

Winter Jasmine Bath Bomb

0/5
0 Mendime

Bath Bomb-a në Formë Ylli me Jasemin Dimri, e e edicionit tone të limituar është plotësimi perfekt i banjës së përditshme relaksuese. Përkëdhelni veten ose një të dashur dhe krijoni një gjendje të mire shpirtërore.

  • Bath bomb
  • Aroma e jasemines
  • Jep një aromë freskuese
  • 100% vegane
Clear

Si përdoret

Vendoseni në vaskë për një ndjenjë të freskët dhe gjallëruese.

Si përdoret

Vendoseni në vaskë për një ndjenjë të freskët dhe gjallëruese.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Winter Jasmine Bath Bomb

Bikarbonat Natriumi, Acid Citrik, Ujë, Parfum / Aromë, Betaine, Benzil Salicilat, Alkool Benzil, Sulfoacetat Natriumi Lau Sodium Lauryl Sulfoacetate, Linalool, Lëng Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Ekstrakt Lulesh Nyctanthes Arbor-Tristis, Fenoksietan, Etilheksilglicerinë, CI 77891 / Dioksid Titani, CI 19140 / Yellow 5, CI 42090 / Blue 1.

My Review for Winter Jasmine Bath Bomb

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.