The Body Shop Kosovo

Wrap & Roll Microfibre Hair Wrap

Dhurate Festive

Wrap & Roll Microfibre Hair Wrap

Dhurate Festive

0/5
0 Mendime

Mbështetni ato flokët e mrekullueshëm këtë Krishtlindje me mbështjellësin tonë me mikrofibër Wrap & Roll për flokët.

Pas larjes, përqafoni flokët me këtë peshqir të lehtë. E përkryer për një surprizë Secret Santa ose mbushëse çorape, ajo thith ujin nga flokët në mënyrë që të mund të mbështilleni, rrotulloni, fiksoni dhe relaksoheni.

Kjo dhuratë nuk u sjell vetëm gëzim njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon gjithashtu në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Mbulesa e flokëve me mikrofibër
Clear

Si përdoret

  1. Vendoseni në kokë pas dushit.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Wrap & Roll Microfibre Hair Wrap

My Review for Wrap & Roll Microfibre Hair Wrap

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.