The Body Shop Kosovo

Starry Loofah

Starry Loofah

0/5
0 Mendime

Arrini lëkurë të butë, si mëndafsh gjatë gjithë Krishtlindjes me Starry Loofah. Shkumohuni me xhelin tuaj të preferuar të dushit. Merrni aksesorin tone në formë ylli dhe fërkojeni atë trup të bukur në butësinë e mëndafshtë. Ndjehuni të freskuar në çast dhe ekstra festivë. Kjo e bën dhuratën e vogël të përsosur të Krishtlindjes për ata që duan të shijojnë larjen.

  • Loofah eksfoluese
  • E përsosur për Secret Santa
Clear

Si përdoret

1. Shkumohuni me xhelin ose kremin tuaj të preferuar për dush.
2. Bëni eksfolijim me lëvizje të buta rrethore me loofah-n tonë që zbut trupin.
3. Shpëlahuni.
Shikoni linjën tonë të plotë të dhuratave të Krishtlindjes.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Starry Loofah

My Review for Starry Loofah

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.