The Body Shop Kosovo

Kajal Black Matte

Përfundim mat

Kajal Black Matte

Përfundim mat

0/5
0 Mendime

Jepini syve tuaj një intensitet të thellë dhe tërheqës me penelin Matte Kajal. Përdoreni për të definuar dhe vënë në pah sytë tuaj, ose sfumojeni për të krijuar një smokey look me intensitet. Sfumohet lehtësisht – 83% e përdoruesve bien dakord. *I butë në përdorim – e përdoruesve bien dakord*. Efikas për një look dramatic. Vjen në ngjyrë të bardhë dhe të zezë. *Bazua në një studim 2-javor në 105 gra. Përfundim mat.

Clear

Si përdoret

Përdoreni për të vijëzuar sytë, ose sfumojeni për më shumë intensitet.

Si përdoret

Përdoreni për të vijëzuar sytë, ose sfumojeni për më shumë intensitet.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Kajal Black Matte

Polisobuten i hidrogjenizuar, Polietilen, Ethylhexyl Palmitate, Metakrilat polimetili, Alumina, Acetat Tokoferili, Vaj Farash Sclerocarya Birrea/Vaj Marula, Triglicerid Kaprilik / Kaprik, Oryzanol, Cera Alba/Dyllë bletësh, Silica, Ekstrakt Lulesh Trëndafili/Rosa, CI 77499, CI 77499

My Review for Kajal Black Matte

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.