The Body Shop Kosovo

Fresh Raspberry Gel Body Scrub

Fresh Raspberry Gel Body Scrub

0/5
0 Mendime

I bërë me farat e mjedrës, ky pastrues ka një teksturë të bukur që eksfolion butësisht lëkurën tuaj, duke e lënë atë të ndihet e pastruar, e freskuar dhe me aromë mjedrash.

Një shtesë e shkëlqyer në rutinën tuaj të dushit, aplikoni një sasi eksfoliant në lëkurën e lagur (ne jemi adhurues të lëvizjes rrethore) para se të ndiqni me xhelin e dushit që përputhet për një shpërthim aromatik të frutave të verës.

Por ju jeni këtu për pjesën më të mirë – erën. Edicioni special linja e mjedrës së freskët mban erë si mjedra të vërteta.

  • Teksturë me aromë frutash
  • Zbut butësisht
  • Aromë me lëng, me shije frutash
  • Për lëkurë normale deri në të thatë
  • I pasuruar me fara mjedër dhe ekstrakt frutash
Clear

Si përdoret

  1. Merrni një sasi nga ekfolianti i trupit.
  2. Aplikoni mbi lëkurën e lagur.
  3. Eksfolioni me lëvizje të buta rrethore.
  4. Shpërlajeni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Fresh Raspberry Gel Body Scrub

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Juglans Regia Shell Powder/Juglans Regia (Walnut) Shell Powder, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Rubus Idaeus Seed/Rubus Idaeus (Raspberry) Seed, Hydrated Silica, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Polysorbate 20, Parfum/Fragrance, Sodium Hydroxide, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Benzophenone-3, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Rubus Idaeus Fruit Extract/Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Linalool, Denatonium Benzoate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 14700/Red 4, CI 17200/Red 33, CI 42090/Blue 1

My Review for Fresh Raspberry Gel Body Scrub

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.