The Body Shop Kosovo

Joy & Jasmine Essentials Gift

Joy & Jasmine Essentials Gift

0/5
0 Mendime

Surprizoni dashamirët e aromave festive me setin tonë vegan dhuratash Joy & Jasmine Essentials.

Filloni duke u hedhur në dush dhe duke u shkumëzuar me Xhelin tonë të Dushit me lule freskuese.

Më pas, fshijeni dhe ushqeni atë trup të bukur me hidratuesit tanë. Për 48 orë hidratim që përthithet shpejt, hidhni një sasi jogurti të lehtë për trupin. Për hidratim intensiv, 96 orë, aplikoni një sasi të gjalpit tonë kremoz dhe ushqyes të trupit.

Së fundi, mbajini pëllëmbët dhe trëndafilat të ndjehen të buta, të lëmuara dhe të hidratuara në lëvizje me një kukull të kremit tonë të duarve me madhësi xhepi.

Trajtimet tona festive me lule janë të mbushura me ekstrakt jasemini nga India dhe nota lulesh portokalli, trëndafili dhe jasemini sensual.

Një dhuratë fantastike vegane për Krishtlindje, mbushëse çorape ose surprizë Secret Santa, kjo është një aromë edicioni special që ata do ta pëlqejnë.

Kjo dhuratë nuk u sjell vetëm gëzim njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Xhel Dushi 250ml
  • Jogurt Trupi 200ml
  • Gjalpë Trupi 50ml
  • Krem Duarsh 30ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Joy & Jasmine Essentials Gift

My Review for Joy & Jasmine Essentials Gift

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.