The Body Shop Kosovo

Turn It Up Mascara

MASKARË PËR VOLUM

VENDOSET LEHTËSISHT

QËNDRON GJATË

Turn It Up Mascara

MASKARË PËR VOLUM

VENDOSET LEHTËSISHT

QËNDRON GJATË

0/5
0 Mendime

Rrite volumin! Kjo maskar e plotë i bën qerpikët tuaj të qëndrojnë me volum. Me një formulë të lehtë dhe të rehatshme të pasuruar me vaj kokosi të virgjër organik të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Samoa, ju merrni përfitimet e një bojë për qerpikë të pa ndjesinë e ngjitjes.

Një bojë për qerpikë që vërtetë rritë volumin e qërpikut , furça siguron volum me ndikim të menjëhershëm dhe lakim të qërpikeve nga këndi i brendshëm në atë të jashtëm për një pamje dramatike dhe të qëndrueshme.
Turn It Up qëndron  gjatë pa u zbehur, por gjithsesi shkrihet lehtësisht kur jeni gati të hiqni grimin.

Në The Body Shop, ne gjithmonë përpiqemi të jemi sa më gjithëpërfshirës që mundemi. Pra, ne provuam dhe testuam maksarën tonë në një panel të ndryshëm prej 107 persona nga gjinitë dhe grupmoshat e ndryshme, dhe me tone të ndryshme lëkure dhe lloje të ndryshme lëkure, për t’u siguruar që produkti të funksionojë mirë për të gjithë.

Pas 1 përdorimi:

 • 84% pajtohen që qerpikët duken menjëherë më të trashë dhe më volum
 • 81% pajtohen që bojë për vetulla nuk shkrihet gjatë gjithë ditës
 • 93% pajtohen që maskara ndihet e butë në qerpikë

Paketa jonë është përmirësuar gjithashtu, duke ardhur në një paketë të re dhe të përmirësuar me pamje alumini*.

* Paketimi nuk mund të riciklohet për shkak të përzierjes së materialeve.

 • Shton vëllim në qerpikët
 • Qerpikët duken të ngritur dhe më të përdredhur
 • I jep ngjyrë të zezë intensive qerpikëve
 • Nuk shkrihet gjatë gjithë ditës
 • 89% përbërës me origjinë natyrale me vaj kokosi të virgjër CFT nga Samoa
 • Çertifikuar nga Shoqëria Vegane
 • Zgjat gjithë ditën
 • I testuar oftalmologjikisht dhe i përshtatshëm për sy të ndjeshëm

Vaj kokosi organik i Tregtisë së Ndershme të Komunitetit
Vaji i kokosit ka hidratuar lëkurën dhe flokët përgjithmonë, dhe i yni vjen nga partnerët tanë në Samoa me diell.

Clear

Si përdoret

 1. Sigurohuni që kolegët tuaj të ndihen të freskët dhe të pastër.
 2. Lyeni qerpikët nga rrënja në majë me disa lëvizje të furçës.
 3. Shtoni shtresa për më shumë volum dhe ndikim.
 4. Për qerpikë më të gjatë dhe më të shëndetshëm, përdorni serumin Long Game Brow & Lash gjatë natës.
 5. Lëvizni ato qerpikë të bukur të gjatë.

Si përdoret

 1. Sigurohuni që kolegët tuaj të ndihen të freskët dhe të pastër.
 2. Lyeni qerpikët nga rrënja në majë me disa lëvizje të furçës.
 3. Shtoni shtresa për më shumë volum dhe ndikim.
 4. Për qerpikë më të gjatë dhe më të shëndetshëm, përdorni serumin Long Game Brow & Lash gjatë natës.
 5. Lëvizni ato qerpikë të bukur të gjatë.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Turn It Up Mascara

Aqua/Water/Eau, Copernicia Cerifera Cera/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire de Carnauba, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Olive Oil Stearyl Esters, Synthetic Wax, Stearic Acid, Helianthus Annuus Seed Wax/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Palmitic Acid, Butylene Glycol, Polyacrylate-21, Olea Europaea Oil Unsaponifiables/Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Synthetic Beeswax, Phenoxyethanol, Cocos Nucifera Oil/Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Caprylyl Glycol, Galactoarabinan, Sodium Hydroxide, Rhus Verniciflua Peel Cera, Shorea Robusta Resin, Sodium Dehydroacetate, Xanthan Gum, Cellulose, Trideceth-6 Phosphate, Hydroxyacetophenone, Arachidic Acid, Myristic Acid, Dipropylene Glycol, Glyceryl Caprylate, Oleic Acid, Tocopherol, CI 77499/Iron Oxides, CI 77007/Ultramarines.

My Review for Turn It Up Mascara

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.