The Body Shop Kosovo

All Day Long Setting Spray

MBRON GRIMIN PËR 8 ORË

HIDRATIM I MENJËHERSHËM

MBROJTJE NGA DRITA E KALTËR

All Day Long Setting Spray

MBRON GRIMIN PËR 8 ORË

HIDRATIM I MENJËHERSHËM

MBROJTJE NGA DRITA E KALTËR

0/5
0 Mendime

Përfundoni rutinën tuaj të përditshme me sprejin tonë të ri për vendosjen e grimit 3 në 1. Duke përdorur një sprej të hollë, formula vendoset dhe mbyllet në grim për t’u siguruar që të zgjasë. Dhe zgjat. Emri i thotë të gjitha me të vërtetë, All Day Long zgjat grimin dhe e bën lëkurën tuaj të ndjehet menjëherë e hidratuar … gjatë gjithë ditës.

Me vajin e moringës së Tregtisë së Drejtë të Komunitetit dhe të mbushur, spërkatja jonë me shumë funksione mbyll lagështinë, vendos përbërjen tuaj dhe ndihmon në mbrojtjen e lëkurës tuaj kundër efekteve të dritës blu nga pajisjet elektronike. E lehtë dhe jo ngjitëse, sprei ndihmon për t’i dhënë një pamje të njëtrajtshme grimit tuaj.

Ky sprej hidratues është një shoqërues i përsosur si për grimin ashtu edhe për lëkurën tuaj. Është pa aromë dhe ndihmon që lëkura juaj të ndihet e lëmuar dhe e freskët gjatë lëvizjeve. Nuk ngatërrohet me grimin tuaj dhe e zgjat atë për 8 orë.

Në The Body Shop, ne gjithmonë përpiqemi të jemi sa më gjithëpërfshirës që mundemi. Pra, ne gjurmuam dhe testuam spray-in tonë për vendosjen e grimit në një panel të ndryshëm prej 100 persona, të gjinive, grupmoshave, tonaliteteve të lëkurës dhe llojeve të ndryshme të lëkurës, për t’u siguruar që produkti të funksionojë mirë për të gjithë.

Pas 1 përdorimi:

 • 83% mendonin se gjatë gjithë ditës u dha atyre një nxitje të menjëhershme të hidratimit gjatë aplikimit
 • 78% u pajtuan që spreji për rregullimin gjatë gjithë ditës ndihmoi në përmirësimin e jetëgjatësisë së pamjes së tyre të grimit
 • 77% e përdoruesve ranë dakord që ky sprej përmirësonte cilësinë e pamjes së tyre të grimit

Multitaskeri i ri vjen në paketim krejtësisht të ri. Dhe një shishe PET plotësisht e ricikluar (30% PCR) dhe kapak që janë të riciklueshme*.
* Aty ku lejojnë objektet lokale. Ju lutemi hiqni etiketën përpara riciklimit. Pompa (30% PCR) nuk është e riciklueshme për shkak të përzierjes së materialeve.

 • Zgjat grimin për 8 orë
 • Hidratim i menjëhershëm
 • Mbroni lëkurën nga efektet e dritës blu
 • Pa aroma
 • I pasuruar me vaj moringa të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit
 • Bërë me 93% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

Vaj farash Moringa e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit

Ky vaj farash është i pasur me omega 9 dhe është përdorur për të mbrojtur lëkurën prej shekujsh. E jona është nga Ruanda.

Clear

Si përdoret

Ju mund ta përdorni këtë sprej 3-në-1 në mënyra të shumta, para dhe pas aplikimit të grimit.

 1. Lyejeni lëkurën e sapo larë përpara se të aplikoni hidratues.
 2. Pasi të keni mbaruar grimin, aplikoni All Day Long për t’u siguruar që kryevepra juaj të zgjasë.
 3. Shkundni mirë produktin përpara përdorimit, derisa dyfaza të përzihet qartë së bashku. Mbajeni shishen gjashtë centimetra larg nga fytyra juaj, spërkateni butësisht në të gjithë sipërfaqen e lëkurës pasi të përfundojë rutina e grimit për një efekt hidratues dhe qetësues.
 4. Riaplikoni sipas nevojës për të rigjallëruar lëkurën dhe për të zgjatur përbërjen tuaj.

Si përdoret

Ju mund ta përdorni këtë sprej 3-në-1 në mënyra të shumta, para dhe pas aplikimit të grimit.

 1. Lyejeni lëkurën e sapo larë përpara se të aplikoni hidratues.
 2. Pasi të keni mbaruar grimin, aplikoni All Day Long për t’u siguruar që kryevepra juaj të zgjasë.
 3. Shkundni mirë produktin përpara përdorimit, derisa dyfaza të përzihet qartë së bashku. Mbajeni shishen gjashtë centimetra larg nga fytyra juaj, spërkateni butësisht në të gjithë sipërfaqen e lëkurës pasi të përfundojë rutina e grimit për një efekt hidratues dhe qetësues.
 4. Riaplikoni sipas nevojës për të rigjallëruar lëkurën dhe për të zgjatur përbërjen tuaj.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

All Day Long Setting Spray

Aqua/Water/Eau, Propanediol, PVP, Dicaprylyl Carbonate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Phenoxyethanol, Moringa Oleifera Seed Oil, Potassium Sorbate, Tocopheryl Acetate, Buddleja Officinalis Flower Extract, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Tocopherol.

My Review for All Day Long Setting Spray

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.