The Body Shop Kosovo

Instaset Loose Face Powder

PUDER PER FYTYREN ME PERFUNDIM MAT

VEGAN

Instaset Loose Face Powder

PUDER PER FYTYREN ME PERFUNDIM MAT

VEGAN

0/5
0 Mendime

Ndihmoni që fondatina të qëndrojë e përsosur për më gjatë me pluhurin tonë të ri të lehtë me pupla Instaset Loose Face Powder.

Pluhura jonë e lirshme e fytyrës Instaset e bluar imët është tani shumë më e lehtë dhe me përbërës të pasur me origjinë natyrale. Përcakton grimin dhe mat lëkurën për një përfundim krejtësisht të përsosur. Hidhni pluhur në pudrën tonë të lehtë dhe të qëndrueshme për të ndriçuar pamjen e lëkurës tuaj, për të ndihmuar fondatinën të qëndrojë e qëndrueshme dhe të mbajë shkëlqimin deri në 8 orë. I pasuruar me vitaminë E, e bën lëkurën të duket më e lëmuar dhe e shëndetshme.

Përdorni puffin e dobishëm për të aplikuar ose prekur në lëvizje.

  • Puder pluhur
  • Përfundim mat
  • Formula e re e lehtë ka të njëjtën sasi produkti, por gjysmën e peshës
  • I testuar dermatologjikisht, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
  • Vegane
  • Paketim 100% i riciklueshëm (aty ku lejojnë objektet lokale)
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Instaset Loose Face Powder

Mica, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Silica, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Caprylyl Glycol, Squalane, Lauroyl Lysine, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 77492/Iron Oxides, CI 77742/Manganese Violet, CI 77491/Iron Oxides, CI 77499/Iron Oxides, CI 77007/Ultramarines.

My Review for Instaset Loose Face Powder

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.