The Body Shop Kosovo

All-In-One Instablur™ Primer Universal

Për kontroll yndyre 12 orë

Zgjat qëndrimin e makeup-it

Vegan

All-In-One Instablur™ Primer Universal

Për kontroll yndyre 12 orë

Zgjat qëndrimin e makeup-it

Vegan

0/5
0 Mendime

Ne e dimë që nuk keni nevojë të bëni makeup, mendojmë se keni një fytyrë të mrekullueshme sido që të jetë! Por nëse dukeni dhe ndjeheni në më të mirën tuaj do të thotë që mund të jetoni bukur dhe me vetëbesim çdo ditë, atëherë Primeri jonë Instablur mund t’ju ndihmojë. Është një primeri dobishëm që do të sjellë më të mirën në makeup-in tuaj.
Lëkura e butë si mëndafsh fillon me një bazë të përkryer primeri. Primeri jonë Instablur është një mik i shkëlqyeshëm për lëkurën e yndyrshme, duke e ndihmuar atë të duket më e matifikuar dhe duke zvogëluar shfaqjen e poreve. Ju gjithashtu mund të shijoni deri në 12 orë kontroll të shkëlqimit me lëkurën që ndihet e gjallë dhe duket e përsosur. Bukur!
Primeri jonë i fytyrës është formuluar për të punuar me fondatintën tuaj, duke e ndihmuar atë të përhapet më mirë dhe të qëndrojë më gjatë. Po, makeup-i nuk do të lëvizë kudo që nuk duhet me këtë ndihmës të qetë që fshihet poshtë. Pasuruar me vitaminë E dhe vaj marula, ky primer që i bën të gjitha ndihet pa peshë në lëkurë dhe është mjaft i butë edhe për lëkurat e ndjeshme.
Dhe nëse po pyesni saktësisht se si mund të funksionojë ky primer me vitaminë E, me rutinën tuaj aktuale të makeup-it, lexoni udhëzuesin tonë How to Apply Foundation për të gjitha këshillat, truket dhe më shumë.

  • Primer matifikues që i bën të gjitha
  • Funksionon si një bazë poshtë fondatintës ose për rregullime sipër
  • Ndihmon lëkurën të duket më e matifikuar dhe fondatintën të qëndrojë më gjatë
  • E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës
  • Pasuruar me vitaminë E dhe vaj marula

Vitamina E. Vitamina E (a.k.a tokoferol) është një vitaminë mbrojtëse që është e njohur në rrethet e kujdesit të lëkurës për hidratimin dhe mbrojtjen e lëkurës.

Clear

Si përdoret

1. Thjesht shtoni pak në majat e gishtave! Shtrydhni një sasi të vogël të Primerit tonë Instablur në gishtat tuaj.
2. Përhapeni atë në të gjithë lëkurën tuaj si një bazë natyrore ose primeri para fondatintës.
3. Doni një përfundim mat? Përziejeni atë me fondatinën tuaj ose vendoseni mbi buzëkuq për të marrë pamjen perfekte.

Si përdoret

1. Thjesht shtoni pak në majat e gishtave! Shtrydhni një sasi të vogël të Primerit tonë Instablur në gishtat tuaj.
2. Përhapeni atë në të gjithë lëkurën tuaj si një bazë natyrore ose primeri para fondatintës.
3. Doni një përfundim mat? Përziejeni atë me fondatinën tuaj ose vendoseni mbi buzëkuq për të marrë pamjen perfekte.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

All-In-One Instablur™ Primer Universal

Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Silicë, Vaj Marula/ Sclerocarya Birrea, Acetat Tokoferil.

My Review for All-In-One Instablur™ Primer Universal

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.