The Body Shop Kosovo

Instaglow CC Cream SPF20

Mbrojtje ndaj diellit

Instaglow CC Cream SPF20

Mbrojtje ndaj diellit

0/5
0 Mendime

Kremi ynë Instaglow CC SPF 20 PA +++ shkon përtej një kremi CC, do të ringjallë lëkurën tuaj me një shkëlqim me pamje të shëndetshme. Kjo formulë me shumë funksione ndriçon, minimizon shfaqjen e poreve, zvogëlon shkëlqimin e yndyrës dhe hidraton për 24H – duke e bërë atë një primer të shkëlqyeshëm para fondatintës. I testuar dermatologjikisht dhe jo komedogjenik është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës …

  • SPF 20 PA +++
  • Zgjidhni nga 3 nuanca
  • Minimizon shfaqjen e poreve
  • Ul shkëlqimin e yndyrës
  • Hidratim 24 orë
Clear

Si përdoret

Vendoseni poshtë fondatintës ose vetëm.

Si përdoret

Vendoseni poshtë fondatintës ose vetëm.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Instaglow CC Cream SPF20

Ujë, Diizopropil Adipat, Etilheksil Palmitat, Metakrilat Polimetili, Polisilikoni-11, Oktokrilen, Najlon-12, Etilheksil Metoksicinnamat, Butyl Metoksidibenzoilmetan, Alkol Cetearyl, Glicerinë, Dimethicone, Kaolinë, Pentilen Glikol, Mica, Gliceril Stearat, Propanediol, Fenoksietanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glukozid Cetearyl, Stearat PEG-100, Vaj Farash Marula/ Sclerocarya Birrea, Klorfenezsinë, Brasilat Etileni, Xanthan Gum, Acid Linoleik, Laureth-12, Silicë, Ekstrakt Frutash Evodia Rutaecarpa, Acid Polihidroksistearik, Alumina, Acid Palmitik, Etilheksilglicerinë, Acid Stearik, Citrat Natriumi, Pluhur Lëngu I Gjethes Aloe Vera/ Aloe Barbadenis, Acid Palmitik, Etikheksilglicerinë, Acid Stearik, BHT, Ekstrakt Rrënjësh Ginseng-u, Hidroksid Natriumi, Sorbat Kaliumi, Benzoat Natriumi, Acid Linolenik, Tokoferol, CI 77891, CI 77491, CI 77492.

My Review for Instaglow CC Cream SPF20

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.