The Body Shop Kosovo

Hemp Serum-in-Primer

2 NË 1 - MBRON DHE HIDRATON

RRIT QËNDRUESHMËRINË E MAKE UP DERI NE 12 ORË

Hemp Serum-in-Primer

2 NË 1 - MBRON DHE HIDRATON

RRIT QËNDRUESHMËRINË E MAKE UP DERI NE 12 ORË

0/5
0 Mendime

Serumi ne primer nga Hemp përgatit lëkurën për Make-up të freskët dhe afatgjatë, duke e bërë atë më të lëmuar, më të butë dhe të hidratuar, me një përfundim të barabartë.

Formula e lehtë zgjat qëndrueshmërinë e grimit të aplikuar në 12 orë. I pasuruar me acid hialuronik, vaj të farës së kërpit dhe aloe vera organike të prodhuara nën programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Meksikë, produkti multifunksional ju jep përfitimet e mbrojtjes së serumit dhe primerit duke kombinuar dy hapa në një, duke lehtësuar rutinën tuaj. Serumi ne Primer për grimin e ruan hidratimin për 24 orë dhe mbron lëkurën nga efektet e agresorëve të përditshëm mjedisor, si ajri i thatë dhe ndotës të ndryshëm. Krijon një përfundim të lëmuar dhe të barabartë për të shijuar nje make-up rezistent ndaj djersës dhe turbullirës që duket i përsosur deri në 12 orë. Serumi bazë për grimin e kërpit ndihmon në parandalimin e depozitimit të grimit në vijat e holla ose poret e lëkurës së fytyrës, duke i dhënë asaj një ndjesi të lëmuar dhe elastike pa yndyrë ose ngjitje.

Ne gjurmuam dhe testuam serumin ne primer të grimit të kërpit ne 112 njerëz të gjinive, grupmoshave, tonaliteteve dhe llojeve të ndryshme të lëkurës për t’u siguruar që produkti funksionon mirë.

Pas aplikimit të parë:

 • 87% besojnë se përdorimi i Serumit ne Primer Hemp e bën lëkurën e tyre më të lëmuar
 • 79% e njerëzve besojnë se lëkura e tyre është më e hidratuar menjëherë pas përdorimit të serumit ne primer të kërpit

Serumi ne primer i kërpit vjen në një shishe të riciklueshme që është bërë nga qelqi i ricikluar (përfshirë xhamin PCR 20%). Kjo ju lejon të tregoni kujdes ndaj planetit sa herë që shijoni cilësitë e tij.

 • Zgjat qëndrueshmërinë e grimit deri në 12 orë
 • Lëkura e hidratuar për 24 orë
 • Mbron lëkurën nga agresorët e përditshëm mjedisor
 • Ndihmon rezistencen ndaj djersës dhe turbullimit të grimit
 • E pasuruar me 97% përbërës natyralë
 • I testuar dermatologjikisht
 • Nuk bllokon poret
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme
Clear

Si përdoret

 1. Falë funksionit të tij të dyfishtë, ju mund të përdorni serumin me bazë grimi kërpi si hapin e fundit në kujdesin tuaj të përditshëm të lëkurës dhe si hapin e parë në rutinën tuaj të grimit.
 2. Aplikoni disa pika të serumit në majë të gishtave ose me pipetën direkt në fytyrë.
 3. Aplikojeni në mënyrë të barabartë në fytyrë me gishta.
 4. Vazhdoni të aplikoni grimin.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Hemp Serum-in-Primer

Aqua/Water/Eau, Alcohol Denat., Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol, C9-12 Alkane, Cellulose, Cannabis Sativa Seed Oil, Phenoxyethanol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Shorea Robusta Resin, Caprylyl Glycol, Coco-Caprylate/Caprate, Octyldodecanol, Ethylhexylglycerin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Sodium Hydroxide, Parfum/Fragrance, Citric Acid, Limonene, Linalool, CI 77288/Chromium Oxide Greens.

My Review for Hemp Serum-in-Primer

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.