The Body Shop Kosovo

Brow & Lash Gel

përfundim natyral

Vegan

Brow & Lash Gel

përfundim natyral

Vegan

0/5
0 Mendime

I kompletuar me një furçë praktike aplikuese, ky xhel i tejdukshëm do të rregullojë vetullat e pabindura dhe do t’i mbajë në vend. Përdoreni në qerpikët tuaj për një pamje natyrale, por të definuar pa make-up. Shumë e lehtë.

  • Xhel për vetullat dhe qerpikët
  • Thekson qerpikët
  • FIkson vetullat
  • Testuar dermatologjikisht
  • Testuar oftalmologjikisht
  • I përshtatshëm përdoruesit e lenteve të kontaktit

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Clear

Si përdoret

1. Aplikojeni direkt në qerpikë nga rrënja në majë me furçë.
2. Krehni vetullat, duke ndjekur formën e tyre natyrore.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Brow & Lash Gel

Ujë, Xhel Aloe Vera/Aloe Barbadensis, Glicerinë, VP / VA Copolymer, Butylene Glycol, PEG-60 Vaj Recini I Hidrogjenuar, Trietanolaminë, Caprylyl Glycol, Karbomer, Fenetil Alkol, Polysorbate 20, Pantenol, Trideceth-8.

My Review for Brow & Lash Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.