The Body Shop Kosovo

Wake-Up Call Liquid Eyeliner

EYELINER I LËNGSHËM

FURCË FLEKSIBILE

QËNDRON 12 ORË

Wake-Up Call Liquid Eyeliner

EYELINER I LËNGSHËM

FURCË FLEKSIBILE

QËNDRON 12 ORË

0/5
0 Mendime

Nëse sytë janë dritaret e shpirtit, pse të mos i bëni të dallohen?

Për adhuruesit e pamjeve të mëdha dhe të guximshme. I pasuruar me pluhur kafeje të rinovuar dhe vaj kafeje, (pa karbon të zi për ju, faleminderit!) ky eyeliner rrëshqet pa probleme në vijën e qerpikëve për t’i bërë sytë tuaj të duken ashtu sikur janë zgjuar dhe për të arritur lehtësisht linja të zeza intensive, dramatike. Ne na pëlqen ta mendojmë atë si pamjen ekstra glam që mund ta mbani në çantën tuaj të grimit.

Por ende ka një anë të butë. E bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë aloe vera organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit me burim nga Meksika, Wake-Up Call është i përshtatshëm për të gjitha llojet e syve dhe lëkurës, duke përfshirë edhe ato të ndjeshme.

Dhe me majën e furçës jashtëzakonisht të imët dhe fleksibël, mund të siguroheni që pamja juaj të jetë aq precize sa duhet, me kontroll maksimal.

Në The Body Shop, ne gjithmonë përpiqemi të jemi sa më gjithëpërfshirës që mundemi. Pra, ne provuam dhe testuam eyelinerin tonë të lëngshëm në një panel të larmishëm prej 105 persona nga gjinitë dhe grupmoshat e ndryshme, dhe me tone lëkure dhe lloje të ndryshme lëkure, për të siguruar që produkti të funksionojë mirë për të gjithë.

Pas 1 përdorimi:

 • 85% pajtohen që furça lejon kontrollin maksimal për të nxjerrë linja të lëmuara dhe të vazhdueshme
 • 80% pajtohen që eyeliner-i i tyre zgjati gjithë ditën pa nevojën e prekjes
 • 92% pajtohen që produkti ndihej i lehtë dhe i rehatshëm për t’u vendosur

Të gjitha në një paketë të re më të guximshme tërësisht të zezë me një shishe të riciklueshme * dhe majë fleksibël furçesh të zhvilluar për aplikim të rehatshëm dhe të saktë.

* Aty ku lejojnë objektet lokale. Kapaku/shkopi nuk është i riciklueshëm për shkak të përzierjes së materialeve.

 • Jep një ngjyrë të zezë intensive për të përmirësuar përkufizimin e syve
 • Krijon linja të theksuara të menjëhershme
 • Zgjat deri në 12 orë pa u zbehur
 • 92% përbërës me origjinë natyrale
 • Çertifikuar nga Shoqëria Vegane
 • I pasuruar me pluhur kafeje të rinovuar dhe vaj kafeje
 • Formuluar me aloe vera organike CFT nga Meksika
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe i testuar dermatologjikisht

Aloe Vera Organike Komuniteti i Tregtise se Ndershme

Ultra e butë dhe qetësuese për lëkurën, aloe vera është perfekte për gamën e lëkurës sonë të ndjeshme. E jona është me burim nga Meksika.

Pluhur dhe vaj i ripërtërirë kafeje

Ne e marrim pluhurin dhe vajin tonë të kafesë nga një furnizues inovativ i specializuar në riciklimin e mbeturinave të kafesë të krijuar nga industria e hoteleve dhe hotelierisë

Clear

Si përdoret

 1. Shkundni shishen përpara përdorimit.
 2. Duke filluar nga këndi i brendshëm i syrit, vendoseni furçën në vijën e sipërme të qerpikëve, më pas filloni të aplikoni eyeliner drejt skajit të jashtëm.
 3. Për dramë shtesë, shkoni përtej skajit të jashtëm dhe jepini krahë pamjes.
 4. Plotësoni pamjen tuaj të syve me një nga maskarat tona.
 5. Për qerpikë më të gjatë dhe me pamje më të shëndetshme, përdorni serumin Long Game Brow & Lash gjatë natës.

Si përdoret

 1. Shkundni shishen përpara përdorimit.
 2. Duke filluar nga këndi i brendshëm i syrit, vendoseni furçën në vijën e sipërme të qerpikëve, më pas filloni të aplikoni eyeliner drejt skajit të jashtëm.
 3. Për dramë shtesë, shkoni përtej skajit të jashtëm dhe jepini krahë pamjes.
 4. Plotësoni pamjen tuaj të syve me një nga maskarat tona.
 5. Për qerpikë më të gjatë dhe me pamje më të shëndetshme, përdorni serumin Long Game Brow & Lash gjatë natës.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Wake-Up Call Liquid Eyeliner

Aqua/Water/Eau, Propanediol, PPG-26-Buteth-26, Styrene/Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Sodium Dehydroacetate, Xanthan Gum, Butylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Coffea Arabica Seed Oil, Coffea Arabica Seed Powder/Coffea Arabica (Coffee) Seed Powder, Sodium Laureth-12 Sulfate, Ammonium Hydroxide, CI 77499/Iron Oxides.

My Review for Wake-Up Call Liquid Eyeliner

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.