The Body Shop Kosovo

Striking Eye Definer

Përfundim mat

Striking Eye Definer

Përfundim mat

0/5
0 Mendime

Ky penel me teksturë të butë, ju thekson më shumë formën e syrit në çdo aplikim të tij.

  • Nuk njolloset ose përhapet pasi është aplikuar.
  • Oftalmologjikisht i testuar.
  • Dermatologjikish i testuar.

Vaj Marula. Pema e marulës është e shenjtë në Afrikë dhe nga farat e saj të shtypura prodhohet një vaj i veçantë që zbut natyralisht lëkurën.

Clear

Si përdoret

1. Aplikojeni sipër dhe poshtë linjës së qerpikëve.

Si përdoret

1. Aplikojeni sipër dhe poshtë linjës së qerpikëve.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Striking Eye Definer

Triglicerid Kapric, Coco Gliceride të Hidrogjenizuara (Zbutës), Cera Microcristallina ( Agjent rritës i viskozitetit), Cera Alba (Agjent kontrollues i viskozitetit), Vaj i farës Ricinus Communis( Zbutës), Mikë ( Agjent opacifikues), Copernica Cerifira Cera, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Gjalp Butyrospermum Parkii, Glikol Kapril, Vaj i Farës Sclerocarya Birrea, Pentatrietil Tetra ¬ Di¬ t¬ Butil, Hydroxyhidrocinnamate, BHT, Acid Citrik, Cl 77000, Cl 77891, Cl 42090, Cl 45410, Cl 77742, Cl 19140, Cl 77007, Cl 77491, Cl 77492 | Ngjyrues|.

My Review for Striking Eye Definer

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.