The Body Shop Kosovo

Smoky 2 in 1 Gel Liner

Përfundim mat

Smoky 2 in 1 Gel Liner

Përfundim mat

0/5
0 Mendime

Përdorni Penelin tone në trajtë Xheli 2 në 1 në vetullat ose sytë tuaj për të krijuar një përfundim intens. Vaji I Marulës dhe pigmenti shumë i errët shtojnë intenstitetin dhe qëndrueshmërinë e make up-it për kohëzgjatje më të madhe.

  • Penel në trajtë xheli.
  • Për sytë dhe vetullat.
  • Formulë që zgjat 12 orë.
  • Përfundim mat.

Vaj Marula. Pema e marulës është e shenjtë në Afrikë dhe nga farat e saj të shtypura prodhohet një vaj i veçantë që zbut natyralisht lëkurën.

Clear

Si përdoret

Përdoreni në qepallën e sipërme dhe në qoshen e jashtme të syrit.

Si përdoret

Përdoreni në qepallën e sipërme dhe në qoshen e jashtme të syrit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Smoky 2 in 1 Gel Liner

Të kombinuar: Caprylyl Methicone, Isododecane, Trimetilsiloksizilikat, Cera Microcristallina, Silicë, Polypropylsilsesquioxane, Hectorite Disteardimonium, Cera Alba/Dyllë blete, Karbonat i Propilenit, Vaj i Farave të Sclerocarya Birrea/ Vaj Marula. [+/- CI 77499, CI 77491]

My Review for Smoky 2 in 1 Gel Liner

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.