The Body Shop Kosovo

Skinny Thin Felt Eyeliner

Përfundim mat

Skinny Thin Felt Eyeliner

Përfundim mat

0/5
0 Mendime

Peneli jonë i saktë dhe i efektshëm e eyelinerit është ideal për krijimin e vijave fluide, theksimin e syve dhe intensifikimin e pamjes tuaj. Përdorni për të definuar vijën tuaj të qerpikëve me ngjyrën e zezë vibrante.

  • Penel I zi me majë fibroze Penel multi-funksional dhe i lehtë në përdorim
  • 88% do t’ia rekomandonin një shoku/shoqeje*
  • I lehtë për t’u përdorur – 91% e përdoruesve bien dakord *
  • * Bazuar në një studim 2 javor në 110 gra.
  • Përfundimim mat

Ekstrakt Kamomili. Ekstrakti i kamomilit është një përbërës i butë, i njohur për efektin qetësues që ka në lëkurë. Ne e zgjedhim tonin në Norfolk.

Clear

Si përdoret

Përdoreni për të bërë penelin.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Skinny Thin Felt Eyeliner

Ujë (Tretës), Glicerinë (Humektant), Butylene Glycol (Humektant), Styrene/Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer (Formues cipe), PVP (Fiksues qimesh), Oleth-20 (Surfaktant), Phenoxyethanol (Konservant), Caprylyl Glycol (Agjent Zbutës I Lëkurës), Mjaltë (Humektant), Sodium Laureth-12 Sulfate (Surfaktant – Agjent Pastrues), Acid Dehidroacetik (Konservant), Hidroksid Nitrogjeni (Denatyrues/ Regullues i pH), Ekstrakt I lules së Kamomilit (Anthemis Nobilis) (Agjent Zbutës I Lëkurës), Ektrakt I lules Rosa Hybrid (Agjent Zbutës I Lëkurës), Acid Citrik (Regullues i pH), Sorbat Azoti (Konservant), Benzoat Natriumi (Konservant). [+/- CI 77266 [NANO] (Ngjyrues)].

My Review for Skinny Thin Felt Eyeliner

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.