The Body Shop Kosovo

Brow & Liner Kit

Për flokë të hollë

Vegan

Brow & Liner Kit

Për flokë të hollë

Vegan

0/5
0 Mendime

Merrni Kit-in tonë të Vetullave & Penelit, të kompletuar me një furçë me dy anë për vetulla dhe penel të përsosur. Theksoni, jepini formë, mbushni dhe vijëzoni, me ngjyra të buta si mendafsh për një përfundim të pa asnjë të metë.

  • Kit për vetullat
  • Pluhura të imët
  • Përmban dy nuanca
  • Furçë me 2 anë funksionale
  • Testuar oftalmologjikisht
  • Testuar dermatologjikisht

Vaj Marula. Pema e marulës është e shenjtë në Afrikë dhe nga farat e saj të shtypura prodhohet një vaj i veçantë që zbut natyralisht lëkurën.

Clear

Si përdoret

Aplikoni nuancat në vetulla, duke ndjekur drejtimin e rritjes natyrale të qimeve.

Si përdoret

Aplikoni nuancat në vetulla, duke ndjekur drejtimin e rritjes natyrale të qimeve.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Brow & Liner Kit

Talc, Mikë, Isostearyl Neopentanoate, Dyllë Sintetik, Polibuten, Stearat Magnezi, Dyllë Carnauba/Copernicia Cerifera Cera, Fenoksietanol, Dimethicone, Vaji i Farave të Maruës/Sklerocarya Birrea, Acetat Tokoferili, Sorbat Kaliumi, Lauroyl Lysine [+/- CI 77499, Oksidet e Hekurit, CI 77007 / Ultramarines, CI 77491 / Oksidet e Hekurit, CI 77891 / Dioksid Titaniumi, CI 77492 / Oksidet e Hekurit].

My Review for Brow & Liner Kit

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.