The Body Shop Kosovo

Brow Sport

Brow Sport

0/5
0 Mendime

Definoni dhe jepuni formë vetullave tuaja me Brow Sport. Projektuar për të definuar vetullat dhe për t’i rezistuar zbehjes së ngjyrës dhe njollosjes, ky laps vetullash nuk do t’ju zhgënjejë kurrë. Brow Sport sfumohet me lehtësi për t’iu përshtatur ngjyrës së vetullave tuaja dhe përmban një furçë me kënd për një preçizion ekstra kur ju nevojitet.

  • I papërshkueshëm nga djersa
  • Nuk transferohet
  • Qëndron i paprekur pas një dite aktive (94% e përdoruesve janë dakord)
  • Nuk bie (96% e përdoruesve janë dakord)
  • Nuk venitet ngjyra (95% e përdoruesve janë dakord)
  • Ngjyrë e ndërtueshme – dy opsione ngjyrash
  • Testuar në 109 gra
Clear

Si përdoret

Aplikojeni me lëvizje të vogla me furçë për tu sfumuar plotësisht në vetullat tuaja.

Si përdoret

Aplikojeni me lëvizje të vogla me furçë për tu sfumuar plotësisht në vetullat tuaja.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Brow Sport

Ujë, Glicerinë, Alkool Benzil, Fenoksietanol, Sorbat Kaliumi, Dehidroacetat Natriumi, Acid Dehidroacetik, Hidroksid Natriumi CI 16035/Red 40, CI 19140/Yellow 5, CI 61570/Green 5.

My Review for Brow Sport

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.