The Body Shop Kosovo

Coconut Bronze Shimmering Dry Oil

Për një shkëlqim që thekson nxirrjen

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

Vegan

Coconut Bronze Shimmering Dry Oil

Për një shkëlqim që thekson nxirrjen

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

Vegan

0/5
0 Mendime

Jepini lëkurës tuaj një shkëlqim me pamje natyrale, të puthur nga dielli me Vajin tonë të Thatë me Shkëlqim Coconut Bronze. Kjo formulë jo e yndyrshme rrit nxirjen tuaj natyrale me një nuancë të ngrohtë, vezulluese. Mund të përdoret gjithashtu gjatë gjithë vitit për t’i dhënë çdo toni të lëkurës pak nxitje të shkëlqimit të pushimeve.

  • Vaj i shndritshëm i thatë
  • Për një nxirje shkëlqim
  • Përfundim jo i yndyrshëm
  • Pasuruar vaj kokosi të virgjër organik të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Samoa
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
  • Testuar dermatologjikisht

Vaj Kokosi Organik i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji i Kokosit ka hidratuar lëkurën dhe flokët përgjithmonë dhe yni vje nga partnerët tanë në Samoa-n me diell.

Clear

Si përdoret

1. Vendoseni në lëkurë të thatë për një pamje vezulluese, të puthur nga dielli ose për të përforcuar nxirjen tuaj natyrale të verës.
2. Ndërtoni pamjen tuaj të puthur nga dielli me gamën tonë Coconut Bronze.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Coconut Bronze Shimmering Dry Oil

Caprylic/Capric Triglyceride, Vaj Kokosi/ Cocos Nucifera, Palmitate Etilheksil, Mica, Vaj Arre Brazili/ Bertholletia Excelsa, Vaj Avokadoje/ Persea Gratissima, Silicë, Parfum / Aromë, Acetat Tokoferili, CI 77491 / Okside Hekuri, CI 77891 / Dioksid Titani, CI 77499 / Okside Hekuri.

My Review for Coconut Bronze Shimmering Dry Oil

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.