The Body Shop Kosovo

Coconut Bronze™ Glistening Glow Powder

Bronzer & highlighter shkëlqyes

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

Vegan

Coconut Bronze™ Glistening Glow Powder

Bronzer & highlighter shkëlqyes

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

Vegan

0/5
0 Mendime

Merrni lëkurë verore me pamje natyrale gjatë gjithë vitit me pluhurin tonë me Pudrën tonë Bronzuese Glistening Glow me Kokos. Ky bronzues dhe highlighter i lehtë i jep lëkurës një përfundim vezullues në çast. Gjithashtu ka tampon të lehtë për t’u përdorur për të rregulluar efektin rrezatues kur dhe ku të doni.Bronzer dhe highlighter i shkëlqyeshëm

  • Për një shkëlqim me pamje natyrale, të puthur nga dielli në sekonda
  • Formulë jo-cakey
  • Sfumohet pa probleme në lëkurë
  • Pasuruar me vaj të kokosit të virgjër organik të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Samoa
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
  • Testuar dermatologjikisht
  • Paketim 100% i riciklueshëm

Vaj Kokosi Organik i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji i Kokosit ka hidratuar lëkurën dhe flokët përgjithmonë dhe yni vje nga partnerët tanë në Samoa-n me diell.

Clear

Si përdoret

Vendoseni me një furçë ose puff për një lëkurë me pamje natyrale, të puthur nga dielli. Këshillë: aplikojeni në mollëzat, kockën e nofullës dhe urën e hundës për një pamje të plotë të pushimeve verore. Ndërtoni pamjen tuaj të puthur nga dielli me linjën tonë të Bronzit me Kokos.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Coconut Bronze™ Glistening Glow Powder

Talc, Fluorflogopiti Sintetik, Mica, Niseshte Misri/ Amidon Zea Mays, Silicë, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate,, Stearat Magnezi, Niseshte Orizi/ Oryza Sativa, Pentokolitik, Vaj Marula/ Sclerocarya Birrea, Fenoksietanol, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Squalane, Acetat Tokoferil, Lauroyl Lysine, Parfum/ Aromë, Vaj Kokosi/ Cocos Nucifera, Etilheksilglicerinë, Oksid Kallaji, Alumina, Tokoferol, Limonene, Glicerinë, Vaj Soje/ Glycine Soja, [+/- CI 77891 / Dioksid Titani, CI 77491 / Okside Hekuri CI 77499 / Okside Hekuri, CI 77492 / Okside Hekuri].

My Review for Coconut Bronze™ Glistening Glow Powder

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.