The Body Shop Kosovo

Coconut Bronze Gradual Tan Lotion

Nuk le shenja dhe nuk transferohet

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

Vegan

Coconut Bronze Gradual Tan Lotion

Nuk le shenja dhe nuk transferohet

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

Vegan

0/5
0 Mendime

Jepini lëkurës së ndjeshme pamjen si të puthur nga dielli gjatë gjithë vitit me Locionin e Nxirjes Coconut Bronze. Formula jonë është e lehtë, jo ngjitëse dhe e bërë vetëm me ngjyrues natyral dhe 100% me origjinë natyrale DHA, kështu që ju mund të merrni një pamje si me pushime verore, që zgjat ndërsa jeni të butë me lëkurën tuaj.

  • Nxirje graduale për fytyrën dhe trupin
  • Për një nxirje që zgjat, me pamje natyrale
  • Pa vija dhe pa transferim
  • Pasuruar me ujë organik të kokosit dhe vaj organik të virgjër kokosi të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Samoa
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
  • Testuar dermatologjikisht
  • Jo-komedogjene

Vaj Kokosi Organik i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji i Kokosit ka hidratuar lëkurën dhe flokët përgjithmonë dhe yni vje nga partnerët tanë në Samoa-n me diell.

Clear

Si përdoret

1. Eksfolijoni lëkurën.
2. Vendosni nxirësin tonë në fytyrë dhe trup të thatë, të pa hidratuar, me lëvizje rrethore me majat e gishtave.
3. Përdoreni me kursim në zonat e thata si gjunjët, bërrylat dhe duart.
4. Lëreni të bëjë efekt për disa orë ose brenda natës para se të bëni dush.
5. Aplikoni përsëri pas disa ditësh për të arritur një nxirje më të errët.
6. Lani duart pas përdorimit.
7. Ndërtoni pamjen tuaj të puthur nga dielli me gamën tonë të Coconut Bronze.

Si përdoret

1. Eksfolijoni lëkurën.
2. Vendosni nxirësin tonë në fytyrë dhe trup të thatë, të pa hidratuar, me lëvizje rrethore me majat e gishtave.
3. Përdoreni me kursim në zonat e thata si gjunjët, bërrylat dhe duart.
4. Lëreni të bëjë efekt për disa orë ose brenda natës para se të bëni dush.
5. Aplikoni përsëri pas disa ditësh për të arritur një nxirje më të errët.
6. Lani duart pas përdorimit.
7. Ndërtoni pamjen tuaj të puthur nga dielli me gamën tonë të Coconut Bronze.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Coconut Bronze Gradual Tan Lotion

Ujë, Dihidroksiaceton, Coco-Caprylate / Caprate, Butylene Glycol, Glicerinë, Caprylic / Capriclic Triglyceride, Glycereth-26, Glyceryl Stearate Citrate, Lëng Fruti Kokosi/ Cocos Nucifera, Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Parfum / Aromë, Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Fenoksietanol, Caprylyl Glycol, Sodium Stearoyl Glutamate, Isoheksadeksan, Hidroksietillceluozë, Polysorbate 80, Vaj Kokosi/ Cocos Nucifera, , Limonene, Sorbitan Oleate, Acid Citrik, Benzoat natriumi, Sorbat Kaliumi, Tokoferol, Karamel.

My Review for Coconut Bronze Gradual Tan Lotion

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.