The Body Shop Kosovo

Happy Go Lash Mascara

Përfundim natyral

Happy Go Lash Mascara

Përfundim natyral

0/5
0 Mendime

Vaj Kokosi Organik i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji i Kokosit ka hidratuar lëkurën dhe flokët përgjithmonë dhe yni vje nga partnerët tanë në Samoa-n me diell.

Clear

Si përdoret

1. Lyejini qerpikët nga rrënja në majë.
2. Aplikoni përsëri për më shumë vëllim.

Si përdoret

1. Lyejini qerpikët nga rrënja në majë.
2. Aplikoni përsëri për më shumë vëllim.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Happy Go Lash Mascara

Ujë, Cera Alba / Dylli i Bletës, Pentilen Glikol, Dylli i Farave të Lulediellit/Helianthus Annuus, Acacia Senegal Gum, Dyllë Carnauba/ Copernicia Cerifera Cera, Acid Stearik, Acid Palmitik, Dyllë Orizi/Bran Oryza Sativa, Glicerinë, Aminomethyl Propanol, Vaj Kokosi/ Cocos Nucifera, Acetat Tokoferil, Xanthan Gum, Galactoarabinan,Ekstrakt Bergaamoti/ Citrus Aurantium Bergamia , Ekstrakt Lëkure Grejpfruti/ Citrus Grandis, Acid Myristic, Naringenin, Acid Askorbik, Hesperidin, Ekstrakt Lëkure Mandarine/ Citrus Reticulata, Acid Laktik, CI 77499 / Okside Hekuri.

My Review for Happy Go Lash Mascara

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.