The Body Shop Kosovo

Mascara Lash Sport – Waterproff

Nuk zbehet.

Vegan

Mascara Lash Sport – Waterproff

Nuk zbehet.

Vegan

0/5
0 Mendime

Më në fund, mascara e papërshkueshme nga uji që vërtet ju qëndron gjatë gjithë ditës. Lash Sport është mascara me performancë të lartë që volumizon, zgjat qerpikët dhe mban gjatë gjithë ditës. Formuluar me vaj marula, është i papërshkueshëm nga uji dhe djersa dhe është gjithashtu i lehtë për tu hequr me një heqës makeup-i specifik për makeup kundër ujit. Mos prisni njollosje, rënie apo zbehje dhe përfitoni nga qerpikët e definuar që zgjasin gjatë gjithë ditës.

  • I papërshkueshëm nga uji
  • 100% Vegan
  • Definues dhe zgjatës
  • Formuluar me vaj marule nga Namibia
  • I mbushur me përbërës me origjinë natyrore inovatorë vajorë me bazë ujore
  • Zgjat gjithë ditën (90% e përdoruesve bien dakord)
  • Nuk zbehjet (90% e përdoruesve bien dakord)
  • I lehtë (91% e përdoruesve pajtohen)

* Testuar në 100 gra

Vaj Marula. Pema e marulës është e shenjtë në Afrikë dhe nga farat e saj të shtypura prodhohet një vaj i veçantë që zbut natyralisht lëkurën.

Clear

Si përdoret

1. Lyeni qerpikët nga rrënja në majë.
2. Riaplikoni për vëllim të shtuar.
3. Hiqeni me larës specifik për makeup kundër ujit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Mascara Lash Sport – Waterproff

Ujë , Stiren / Akrilate / Copolimer Metakrilat i Amonit, Dyllë Candelilla, Dyllë Sintetik Bletësh, Stereti Gliceril, Estere Stearile Hidrogjenuara Vaji Ulliri, Glikol Pentilen, Polikclopentadien i Hidrogjenuar, Fosfat Cetyl Kaliumi, Dyllë Copernicia Cerifera, Butylene Glycol, Fenoksietanol, 1,2-Hekzanediol, Vaj Marula/Sclerocarya Birrea, Acetat Tokoferili, Caprylyl Glycol, Karbomer, Sodium Laureth-12 Sulfate, Polietilen, Hidroksid Natriumi, Hidroksid Amoni, Tokoferol, CI 77499.

My Review for Mascara Lash Sport – Waterproff

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.