The Body Shop Kosovo

Eyeshadow Blending Brush

Eyeshadow Blending Brush

0/5
0 Mendime

Sfumoni dhe përzieni rrugën tuaj për një pamje të personalizuar sysh me furçën tonë pa mizori. Furça jep një përfundim të përsosur, të sfumuar dhe punon me çdo hije pluhur (dhe është veçanërisht e mirë me paletën tonë Own Your Naturals). Thjesht zhytni furçën në tonin tuaj të zgjedhur dhe përhapeni nëpër qepallë për të krijuar look-un tuaj. Më e mira nga të gjitha, furça e makeup-it është pa mizori.

 

  • Furçë sfumuese sysh për look me tone pluhur
  • Bërë me bambu dhe alumin
  • Fije najloni
  • Vegane dhe pa mizori
  • E përsosur me paletën tonë të syve Own Your Naturals
Clear

Si përdoret

1. Zhytni furçën e sfumimit në tonin tuaj pluhur
2. Përhapeni nëpër qepallë derisa të sfumohet

Si përdoret

1. Zhytni furçën e sfumimit në tonin tuaj pluhur
2. Përhapeni nëpër qepallë derisa të sfumohet

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Eyeshadow Blending Brush

My Review for Eyeshadow Blending Brush

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.