The Body Shop Kosovo

Concealer Brush

Concealer Brush

0/5
0 Mendime

Kjo furçë korrektori pa mizori është një mjet i zgjuar për çantën tuaj të makeup-it, duke ndihmuar në mbulimin e njollave dhe rrathëve të errët. E shkëlqyeshme me Matte Clay Concealer, thjesht merrni pak produkt me furçë dhe aplikojeni me kursim në zonën që doni të mbuloni, duke e aplikuar butë për të sfumuar. Më e mira nga të gjitha, furça e makeup-it është pa mizori.
Furçë korrektori për korrektor të lëngshëm dhe kremoz
Bërë me bambu dhe alumin
Fije najloni
Vegane dhe pa mizori
E përsosur me Matte Clay Concealer

Clear

Si përdoret

1. Vendosni korrektorin tuaj të preferuar në fytyrën tuaj.
2. Kudo keni nevojë për pak mbulim shtesë.
3. Përdorni furçën e korrektorit për ta sfumuar dhe përzier në lëkurën tuaj.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Concealer Brush

My Review for Concealer Brush

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.