The Body Shop Kosovo

Concealer Brush

Concealer Brush

0/5
0 Mendime

Kjo furçë korrektori dhe Cruelty-Free është një mjet perfekt për çantën tuaj të make-up-it, duke ndihmuar në mbulimin e njollave dhe rrathëve të errët. Shkëlqyeshëm me korrektuesin tonë me argjilë mat, thjesht merrni pak produkt me furçë dhe aplikojeni me masë në zonën e shqetësimit, duke u zbutur me butësi për t’u përzier. Më e mira nga të gjitha, furça e grimit është pa egërsi.

  • Furçë korrektues për korrektor të lëngshëm dhe krem
  • Bërë nga bambu dhe alumini
  • Qimet najloni
  • Vegan dhe pa egërsi
  • E përkryer me korrektorin tonë Matte Clay Concealer
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Concealer Brush

My Review for Concealer Brush

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.