The Body Shop Kosovo

Matte Clay Skin Clarifying Foundation

Për lëkurën e yndyrshme

Mbulim i plotë mat

Vegan

Matte Clay Skin Clarifying Foundation

Për lëkurën e yndyrshme

Mbulim i plotë mat

Vegan

0/5
0 Mendime

Keni shkëlqim te zona T prej yndyrës? Nuk ka problem, lërjani këtë Fondatintës tone Matte Clay Skin Clarifying Foundation në dorë për t’ju ndihmuar t’ju japë një përfundim më të butë mat, kështu që të mund të përqendroheni në shkëlqimin e bukur nga brenda. Hej bukuroshe.
Ëhtë një fondatintë e lehtë e pasuruar me vajin Tea Tree të Komunitetit të Tregëtisë të Drejtë nga Kenia, kështu që është zgjedhja perfekte për lëkurën e yndyrshme dhe problematike. Dhe bukuria e vërtetë e Fondatintës tone Matte Clay Skin Clarifying Foundation është se ajo do të qëndrojë e fiksuar gjatë gjithë ditës pa u dëmtuar nga uji, djersa ose sebum i tepërt që ju pengon. Është e drejtë! Asnjë shqetësim deri në darkë.
Dhe nuk ka nevojë të shqetësoheni nëse lëkura juaj duket e rënduar, kjo fondatintë e lehtë siguron një përfundim mat me mbulim të plotë që duket ende natyrale. Sidomos kur lexoni udhëzuesin tonë How to Apply Foundation për këshilla mund të arrini përsosjen e fytyrës me këtë fondatintë vegane për mbulimin e lëkurës.

Mbulim i plotë, fondatintë me përfundim mat
Pasuruar me vajin Tea Tree të Komunitetit të Tregëtisë të Drejtë nga Kenia
Ju ndihmon në përpjekjen tuaj për një lëkurë me pamje më të pastër me vetitë thithëse të vajit
Mbulim i lehtë, që zgjat 24 orë
Për të gjitha llojet e lëkurës, sidomos lëkurën e yndyrshme!

Vaj Tea Tree i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji Tea Tree është përbërësi magjik për lëkurat e yndyrshme dhe akneike, fale vetive të tij natyrale purifikuese.

Clear

Si përdoret

1. Për një aplikim të përsosur, shtrydhni një sasi të vogël të Matte Clay Foundation në Blenderin tonë Complexion Blender.
2. Sfumojeni në lëkurën tuaj nga qendra jashtë dhe mbaruat. Ta-da!

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Matte Clay Skin Clarifying Foundation

Ujë, Dimethicone, Isododecane, Nylon-12, Akrilates / Politrimetilsiloxymethacrylate Copolymer, Butilene Glikol, Silicë, Isoheksadecane, Isononyl Isononanoate, Pentilene Glikol, Bis-Peg / Ppg-Pylgone, PPG-14/14 -10/1 Dimethicone, Sulfat Magnezi, Fenoksietanol, Caprylyl glycol, Acrylonitrile / Methyl Methacrylate / Vinilidene Chloridecopolymer, Polyglyceryl-4 Isostearate, Disteardimonium Hectorite, Disodium Stearoyl Glutamate, Glicerinë, Kalcium Glukonat, Silicë Silylate, Perlite, Magnez Glukonat, Argjilë e Llavës Marokene, Tokoferol, Hidroksid Alumini, Izobutan, Vaj Tea Tree / Melaleuca Alternifolia, Ekstrakt Spiraea Ulmaria, Pluhur i Lëngut të Gjetheve Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Ekstrakt Buddleja Davidii, Ekstrakt I Gjetheve/ Luleve Thymus Vulgaris, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, [+/- Ci 77891 / Dioksid Titani, Ci 77491 / Okside Hekuri, Ci 77492 / Okside Hekuri].

My Review for Matte Clay Skin Clarifying Foundation

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.