The Body Shop Kosovo

Matte Clay Concealer

Përfundim mat

Për akne & imperfeksione

Vegan

Matte Clay Concealer

Përfundim mat

Për akne & imperfeksione

Vegan

0/5
0 Mendime

Ju prezantojmë me një produkt makeupi të domosdoshëm në rutinën tuaj. Mbuloni imperfeksionet e lëkurës suaj përgjatë ditës me korrektorin 100% vegan Matte Clay. Ky korrektor i pasuruar me çajin jeshil e lë lëkurën tuaj të marri frymë dhe njëkohësisht i siguron asaj mbulim të plotë. Për një lëkurë vizualisht të pastër dhe për një rezultat mahnitës, drejtohuni gjithëmonë drejt korrektorit Matte Clay.

  • Ju jep mbulim të plotë dhe ka efekt mat.
  • Korrigjon papërsosmëritë , njollat dhe rrathët e zinj të syve.
  • Rezistues ndaj djersës dhe lagështisë.
  • Ideal për çdo lloj tipi lëkure.
  • 24 orë mbulim.

Vaj Tea Tree i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë

Vaji Tea Tree është përbërësi magjik për lëkurat e yndyrshme dhe akneike, fale vetive të tij natyrale purifikuese.

Lexo më shumë

Clear

Si përdoret

1. Aplikojeni me furçën tonë përhapëse të fondatinës ose furçën me të cilën përhapni tonin e syve për të arritur në rezultatin e dëshiruar.

Si përdoret

1. Aplikojeni me furçën tonë përhapëse të fondatinës ose furçën me të cilën përhapni tonin e syve për të arritur në rezultatin e dëshiruar.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Matte Clay Concealer

Isocetyl Stearoyl Stearate, Isononil Isononanoate, Polideceni i Hidrogjenizuar, Bis¬ Digliceril Poliaciladipat ¬2, Dyll Mikrokristalor, Micë, Metakrilat Polimetil, Silicë, Copernicia Cerifera Cera, Dyll Sintetik, Lava Argjilë Marokene, Acetati i Tokoferilit, Vaj i Sojës, Lauroyl Lysine, Vaji i Gjetheve Melaleuca Alternifolia, Ekstrakt i Gjetheve Aloe Barbadensis, Dioksid Titaniumi, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499| Oksidet e Hekurit.

My Review for Matte Clay Concealer

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.