The Body Shop Kosovo

Loose Face Powder

Përfundim mat

Për lëkurë të yndyrshme

Vegan

Loose Face Powder

Përfundim mat

Për lëkurë të yndyrshme

Vegan

0/5
0 Mendime

Pudra jonë e imët e vendos makeup-in në vend në mënyrë të përsosur, duke matifikuar lëkurën për një përfundim pa asnjë të metë. Vendosni pudrën tonë të lehtë për të ndriçuar lëkurën tuaj, për të ndihmuar fondatintën të qëndrojë më gjatë dhe për të mbajtur shkëlqimin larg.

  • Pudër fytyre jo e kompresuar
  • Vendos makeup-in në vend
  • Përfundim mat
  • Testuar dermatologjikisht

Vaj Marula. Pema e marulës është e shenjtë në Afrikë dhe nga farat e saj të shtypura prodhohet një vaj i veçantë që zbut natyralisht lëkurën.

Clear

Si përdoret

Aplikojeni me një furçë pudrash për të pudrosur gjithë fytyrën.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Loose Face Powder

Talc, Najlon-12, Silicë, Nitrid Bori, Vaj Marula/ Sclerocarya Birrea, Fenoksietanol, Acetat Tokoferil, Polietilen, Metilparaben, PTFE, Tetrasodium EDTA, CI 77492, CI 77491, CI 77499.

My Review for Loose Face Powder

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.