The Body Shop Kosovo

Lightening Touch

Lightening Touch

0/5
0 Mendime

Mëngjeset e shpejta dhe netët e vona? Merrni korrektorin tonë me teknologjinë e shpërndarjes së dritës për të ndriçuar zonën e poshtme të syrit tuaj, duke minimizuar shfaqjen e rrathëve të errët dhe vijave të holla. I plotësuar me një furçë për aplikim të lehtë, ky korrektor ndriçues do të jetë heroi në çantën tuaj të make-up.

  • Korrektor I lëngshëm për zonën poshtë syve
  • 4 ngjyra
  • Grimcat që përhapin dritën
  • Testuar dermatologjikisht
Clear

Si përdoret

Vendoseni rreth zonës së syve ose në qepallë dhe fiksojeni në lëkurë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Lightening Touch

Ujë (Solvent / Tretës), Koko-Kaprilat (Agjent Zbutës i Lëkurës), Metakrilat Polimetil (Emolient), Mikë (Agjent Opacifikues), Glicerinë (Humektant), Vaj Fare Marula/ Sclerocarya Birrea (Agjent Zbutës i Lëkurës), Cetil PEG / PPG-10 / 1 Dimetikon (Emulsifikues), Sulfat Bariumi (Opacifikues), Klorid Natriumi (Modifikues i Viskozitetit), Dyllë/Cera Alba (Emulsifikues / Zbutës), Oleat Poligliceril-3 (Emulsifikues), Trigliceride Kaprilike / Kapriçe (Emolient), Caprylyl Glycol (Agjent Zbutës i Lëkurës), Vaj Recini i Hidrogjenizuar (Emolient), Etilen Braksilat (Agjent Maskues), Acetat Tokoferil (Antioksidues), Panthenol (Agjent Zbutës i Lëkurës), Lecitinë (Stabilizues / Emulgues), Trietoksikaprilizilane (Lidhës), Tokoferol (Antioksidues) T-Butil Hydroxyhydrocinnamate (Antioksidant), Ascorbyl Palmitate (Antioksidues), Gliceril Stearat (Emulsifikues), Gliceril Oleat (Emulsifikues), Acid Citrik (Rregullues I Ph). [+/- CI 77891 (Ngjyrues), CI 77492 (Ngjyrues), CI 77491 (Ngjyrues), CI 77499 (Ngjyrues)] ..

My Review for Lightening Touch

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.