The Body Shop Kosovo

All-In-One Concealer

All-In-One Concealer

0/5
0 Mendime

Korrektori ynë All-in-One ju jep një mbulim të butë si mëndafsh nën sytë tuaj ose mbi njollat. Është aq i lehtë sa sfumohet lehtësisht në lëkurën tuaj. Nuk krijon ndjesinë e makeup-it të rënduar..
Tani, ne e duam makeup-in por e duam edhe më shumë lëkurën tuaj. Ne mendojmë se ju jeni një bukuri natyrale dhe asgjë nuk duhet ta mbulojë atë. Por për ditët kur mendoni se keni nevojë për pak më shumë vetëbesim ose thjesht nuk ju pëlqen veçanërisht ajo njollë apo akne, ky mund të jetë sekreti ynë i vogël për t’ju ndihmuar të ndiheni në më të mirën tuaj.
Është gjithashtu një gjithçkabërës i vërtetë. Nëse jeni duke kërkuar korrektorin tonë më të mirë për rrathët e errët, nën qeskat e syve dhe njollat, atëherë ai funksionon shkëlqyeshëm si një korrektor për sytë ashtu edhe si mbulim mesatar për fytyrën tuaj rrezatuese. Dhe për shkak se është i mbushur me vitaminë E dhe vaj marula, ndihet i butë si mëndafsh në lëkurën tuaj.
Zgjidhni nga një larmi nuancash të ndryshme të korrektorëve tanë për të përfituar sa më shumë nga lëkura e bukur që keni.

  • Korrektor All-in-one që fsheh gjithçka që dëshironi
  • Mbulimi mesatar (kështu që ju ende dukeni si ju)
  • I lehtë për t’u sfumuar, i lehtë për t’u dashur
  • Teksturë super e lehtë
  • Pasuruar me vitaminë E dhe vaj marula
Clear

Si përdoret

1. Rrëshqisni butësisht aplikuesin nën sytë tuaj ose shtypni lehtë në lëkurë.
2. Sfumojeni butësisht me majat e gishtave ose tregohuni më profesioniste me Furçën tonë të Korrektorit.

Si përdoret

1. Rrëshqisni butësisht aplikuesin nën sytë tuaj ose shtypni lehtë në lëkurë.
2. Sfumojeni butësisht me majat e gishtave ose tregohuni më profesioniste me Furçën tonë të Korrektorit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

All-In-One Concealer

Triglicerid Kaprilik / Kaprilik, Izononil Izononanoat, Dikaprilat Glikol Propilen / Dikaprat, Talc, Najlon-12, Polisaciladipat-2-Bis-Digliceril, Vaj Farash Vaj Marula/ Sclerocarya Birrea, Dyllë Bletësh/ Cera Alba, Dyllë Copernicia Cerifera,Dyllë Candelilla, Dyllë Bletësh Polyglyceryl-3, Dyllë Luledielli/ Helianthus Annuus,Vaj i Farës së Baobabit/ Adansonia Digitata , Hektorit Stearalkonium, Tokoferil Acetat, Hidroksid Alumini, Dimethicone/Methicone Copolymer, Propylene Carbonate, Methicone, CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499.

My Review for All-In-One Concealer

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.