The Body Shop Kosovo

Fresh Nude Foundation

Vegan

24 orë Hidratim

Fresh Nude Foundation

Vegan

24 orë Hidratim

5/5
1 Mendime
"Me eshte pershtatur shume, edhe i vjetri ka qene i mire mirepo ky eshte ende me i mire, ka mbulueshmeri ashtu sic dua, nuk e thane lekuren perkundrazi e ben me te bute, me se shumti me pelqen qe shperndahet mire dhe ka permbajtje natyrale qe nuk do ti bej keq lekures time. Jua rekomandoj te gjithave!!!!"
Lexo më shumë

E pasuruar me vitaminë E dhe aloe vera, fondatina Fresh Nude i siguron lëkurës mbulim të lehtë mesatar dhe hidratim gjatë gjithë ditës. Është i përshtatshëm për aplikim edhe në lëkurë të ndjeshme. Fondatina jep gjithashtu një fund pak mat, dhe ju mund të zgjidhni ngjyrën tuaj nga një shumëllojshmëri e gjerë nuancash.

Fondatina është në një paketë qelqi që mund të riciklohet dhe tekstura e tij është e lehtë dhe kremoze.

Zgjidhni ngjyrën tuaj, duke u përpjekur gjithmonë të jeni sa më afër asaj natyrale dhe të ndiheni rehat gjatë gjithë ditës.

  • Ndjesia e lëkurës së hidratuar deri në 24 orë
  • Mbulim i barabartë deri në mesatar jetëgjatë
  • Finim i lehtë mat, i freskët
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
  • 95% përbërës me origjinë natyrale
  • Ambalazh qelqi
  • Paketim i riciklueshëm
  • Vegane
  • E pasuruar me vitaminë E dhe aloe vera organike
  • I testuar dermatologjikisht
Clear

Si përdoret

1. Shkundni shishen.
2. Hapeni produktin dhe përdorni shpatullën për të marrë sasinë e kërkuar. Aplikojeni me furçë bazë ose me gishta.
3. Aplikoni gjithmonë bazën në qafë për të shmangur efektin e maskës.

5 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

Best Foundation

February 2022

Me eshte pershtatur shume, edhe i vjetri ka qene i mire mirepo ky eshte ende me i mire, ka mbulueshmeri ashtu sic dua, nuk e thane lekuren perkundrazi e ben me te bute, me se shumti me pelqen qe shperndahet mire dhe ka permbajtje natyrale qe nuk do ti bej keq lekures time.

Jua rekomandoj te gjithave!!!!

Nora
Shopping Cart

Përbërësit

Fresh Nude Foundation

My Review for Fresh Nude Foundation

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.