The Body Shop Kosovo

Strawberry Lip Butter

Strawberry Lip Butter

0/5
0 Mendime

Një balsam i pasur buzësh i regjistruar nga Shoqata Vegane që shkrihet në buzët tuaja, duke ushqyer dhe mbrojtur buzët tuaja dhe duke i lënë ato të ndjehen menjëherë të buta, të lëmuara dhe të hidratuara intensivisht. Ka një shkëlqim të lehtë dhe një aromë delikate frutash. Për buzët e thata.
Sensual:
I jep buzëve një shkëlqim të lehtë, me pamje natyrale dhe një aromë delikate luleshtrydheje.

Jo vetëm që Gjalpi ynë Strawberry Lip Bëhet nga 98% përbërës me origjinë natyrale, por edhe paketimi është 100% i riciklueshëm*.

Clear

Si përdoret

Duke përdorur një gisht të pastër, aplikoni një sasi të vogël në buzët tuaja aq shpesh sa të keni nevojë. Mund të vendoset vetëm, ose nën buzëkuq.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Strawberry Lip Butter

My Review for Strawberry Lip Butter

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.