The Body Shop Kosovo

Speak Up Vinyl Lip Gloss

Speak Up Vinyl Lip Gloss

0/5
0 Mendime

Lyejeni shkëlqimin tonë të buzëve. Projektoni besimin dhe forcën në katër nuancat tona të shndritshme dhe të ndjeshme. E krijuar me vitaminë E, ka një fund vinyl gjysmë-shkëlqyes dhe i lë buzët të ndjehen të zbutura dhe të hidratuara me lagështi 12 orë.

Me një ndjesi jo ngjitëse, është bërë me 90% përbërës me origjinë natyrale dhe kujdeset për buzët e guximshme dhe të guximshme.

  • Finiturë vinyl gjysmë-shkëlqyese
  • Jo ngjitëse
  • 12 orë lagështi
  • 94% përbërës me origjinë natyrale
  • Vegane

Vitamin E
Vitamina E (a.k.a tokoferol) është një vitaminë mbrojtëse që është e njohur në rrethet e kujdesit të lëkurës për mbrojtjen dhe hidratimin e lëkurës.

Clear

Si përdoret

  1. Lëvizeni atë duke përdorur aplikuesin e këmbëve të drerit.
  2. Riaplikoni për një efekt mbulues të plotë.
  3. Merrni botën.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Speak Up Vinyl Lip Gloss

Caprylic/Capric Triglyceride, Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Tribehenin, Silica Silylate, Helianthus Annuus Seed Wax/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Olea Europaea Oil Unsaponifiables/Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Phenoxyethanol, Alumina, Tocopheryl Acetate, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Aroma/Flavor, Rhus Verniciflua Peel Wax, Shorea Robusta Resin, Simmondsia Chinensis Seed Oil/Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Linalool, Benzyl Salicylate, Aluminum Hydroxide, Benzyl Alcohol, Barium Sulfate, Glycerin, Citric Acid, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 15850/Red 6, CI 45410/Red 28 Lake, CI 19140/Yellow 5 Lake, CI 15850/Red 7 Lake, CI 42090/Blue 1 Lake.

My Review for Speak Up Vinyl Lip Gloss

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.